„Zawsze będę wspierał policję i inne służby”. Jest reakcja Piotra Zelta po ataku na rzecznik SG

„Pani «rzecznik» SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS” – pisał Piotr Zelt, publikując zdjęcie rzecznik Straży Granicznej Anny Michalskiej. Aktor znany jest między innymi z serialu „13 posterunek” i swojego politycznego zaangażowania.
Piotr Zelt „Zawsze będę wspierał policję i inne służby”. Jest reakcja Piotra Zelta po ataku na rzecznik SG
Piotr Zelt / Wikipedia CC BY 2,0 Roger Gor

– Odnosząc się do materiału wyemitowanego w TVP3 Opole, chcę podkreślić, że mój komentarz dotyczący zachowania rzecznik Straży Granicznej odnosił się do konkretnej osoby i jej zachowania, unikania odpowiedzi na zadane pytania, mijania się z prawdą, dotyczył sprawy dzieci wywiezionych do lasu i aroganckiego traktowania rozmówców. Nie ma nic wspólnego z moim lekceważącym stosunkiem do munduru i formacji. Zawsze będę wspierał policję opolską i nie tylko, również inne służby w ich działaniach na rzecz bezpieczeństwa obywateli na drogach, granicach i nie tylko – pisze teraz Zelt, przytaczając przykłady prawdziwych i rzekomych „ataków”, które miałyby przebijać jego wypowiedź.

Wcześniej Zelt atakował również Żołnierzy Wyklętych.

Ten sam Piotr Zelt współpracował z opolską policją.

 

Policja zrywa współpracę z Zeltem

W związku z obraźliwymi wpisami dotyczącymi rzeczniczki Straży Granicznej KWP w Opolu zrywa współpracę z Panem Piotrem Zeltem. Nie akceptowane są dla nas wypowiedzi obrażające przedstawicieli innych służb mundurowych. Jego wcześniejsze wypowiedzi nie były nam znane

– pisze opolska policja.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe