Barbara Miszczuk [„S” w PKP]: „Dziękuje P. Dudzie i całej Komisji Krajowej, że docenili moją pracę”

Barbara Miszczuk, przewodnicząca Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w PKP SA, została nagrodzona w konkursie Głównego Inspektoratu Pracy im. Haliny Krahelskiej. Uroczysta gala odbyła się 18 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Kandydaturę Barbary Miszczuk zgłosił Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.
 Barbara Miszczuk [„S” w PKP]: „Dziękuje P. Dudzie i całej Komisji Krajowej, że docenili moją pracę”
/ fot. M. Żegliński

– To miłe zaskoczenie i motywacja do dalszego działania. Cieszę się, że ktoś docenił moją pracę. Zawsze gdy coś robię, to myślę o drugim człowieku i o bezpiecznych warunkach jego pracy. Bo każdą firmę tworzą ludzie – powiedziała w rozmowie z TS tuż po odebraniu nagrody Barbara Miszczuk.

– Gdy dostałam informację o tym, że jestem nominowana przez Piotra Dudę do nagrody, to nie dowierzałam. Myślałam, że to jakaś pomyłka. Dziękuje Piotrowi Dudzie i całej Komisji Krajowej, że zauważyli i docenili moją pracę – dodała Barbara Miszczuk.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Nowe informacje w sprawie Iwony Wieczorek. Policja szuka tego mężczyzny [FOTO] Wiadomości
Nowe informacje w sprawie Iwony Wieczorek. Policja szuka tego mężczyzny [FOTO]

"W sprawie dotyczącej zaginięcia Iwony Wieczorek, pojawiły się nowe ustalenia" - informuje policja i publikuje w mediach społecznościowych wizerunek mężczyzny.

Siarczysty mróz i nawet 20 cm śniegu. Nad Polskę nadciąga prawdziwa zima Wiadomości
Siarczysty mróz i nawet 20 cm śniegu. Nad Polskę nadciąga prawdziwa zima

Niż Brygida nadciąga na Polskę. Najpierw przyniesie nam intensywne opady deszczu, a następnie śniegu. Na Lubelszczyźnie, Mazowszu, w woj. świętokrzyskim, Ziemi Lubuskiej, aż po Opolszczyznę śnieg utworzy warstwę grubości 20 cm - wynika z prognoz meteorologów.

To przez krytykę w Dzień Dobry TVN? Sensacyjne doniesienia ws. Małgorzaty Rozenek Wiadomości
To przez krytykę w Dzień Dobry TVN? Sensacyjne doniesienia ws. Małgorzaty Rozenek

Odkąd Małgorzata Rozenek pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" w roli prowadzącej, po każdym je występie wylewa się fala negatywnych komentarzy. Tymczasem w mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia ws. celebrytki.

Zima może być zabójcza dla Rosjan Wiadomości
"Zima może być zabójcza dla Rosjan"

Ukraińcy są znacznie lepiej przygotowani do walki w zimie, a warunki pogodowe nie muszą oznaczać mniejszej intensywności walk - mówi PAP Phil Wasielewski, były oficer Korpusu Piechoty Morskiej USA i analityk ośrodka Foreign Policy Research Institute (FPRI). Jak przewiduje, zima w połączeniu ze słabym przywództwem w rosyjskiej armii może okazać się dla Rosjan zabójcza.

Tadeusz Płużański: Władysław Ciastoń. Generał stanu wojennego. Komunistyczny cyngiel Wiadomości
Tadeusz Płużański: Władysław Ciastoń. "Generał" stanu wojennego. Komunistyczny cyngiel

Kariera Władysława Ciastonia to przykład klasycznej drogi komunistycznego cyngla. Zaczynał w latach 40. w UB, błyskawicznie awansując na kierownika bezpieki w Bolesławcu i Wrocławiu. Ostatecznie, tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego, został szefem Służby Bezpieczeństwa i wiceszefem MSW. To jedna z najbardziej ponurych postaci dyktatury Jaruzelskiego. W wyniku działań Ciastonia i jego resortu wielu Polaków zostało aresztowanych, zamordowanych bądź zmuszonych do samobójstwa.

Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach. Kiedy Niemcy wypłacą reparacje? Wiadomości
"Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach". Kiedy Niemcy wypłacą reparacje?

Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach; premier Mark Rutte przeprosi za udział kraju w handlu niewolnikami, a król Wilhelm-Aleksander powoła niezależną komisję do oceny udziału monarchii w tym procederze - podkreślił wiceszef MSZ Arkadiusz Mularczyk.

Atak na konstytucję i na niezależność sądownictwa w Hiszpanii. Bruksela milczy Wiadomości
"Atak na konstytucję i na niezależność sądownictwa w Hiszpanii". Bruksela milczy

Hiszpańskie media donoszą o zamachu socjalistycznego premiera Hiszpanii Pedro Sancheza na hiszpański Trybunał Konstytucyjny

[Nasz News] Nieoficjalnie: Znamy tożsamość jednej z zatrzymanych osób w śledztwie ws. korupcji w PE Wiadomości
[Nasz News] Nieoficjalnie: Znamy tożsamość jednej z zatrzymanych osób w śledztwie ws. korupcji w PE

"Politico" informowało, że wśród zatrzymanych przez policję i doprowadzonych na przesłuchanie w sprawie podejrzenia korupcji w Parlamencie Europejskim jest wysoki rangą działacz związkowy.

Co dalej z Michniewiczem? Nowe informacje nt. posady trenera reprezentacji Wiadomości
Co dalej z Michniewiczem? Nowe informacje nt. posady trenera reprezentacji

Jak donosi portal i.pl, dotychczasowy trener reprezentacji Polski Czesław Michniewicz najprawdopodobniej pozostanie na stanowisku. Mimo dobrego wyniku, jaki polska kadra uzyskała na mundialu w Katarze, zespół był ostro krytykowany zarówno przez kibiców jak i media za styl, w jaki awansował do 1/8 finału mistrzostw świata.

Oszukali nas. Putin niezadowolony Wiadomości
"Oszukali nas". Putin niezadowolony

Władimir Putin wyraził się krytycznie na temat realizacji tzw. "Porozumień Mińskich".

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe