REKLAMA

„Będą ostre dymy”. A jednak! Będzie walka Ziemowita Kossakowskiego z Jasiem Kapelą

„Oficjalne info! Data walki z @JasKapela: 18 luty 2021 [zapewne chodzi o 18 lutego 2022 r. – przyp. red.]. Miasto: Warszawa. Miejsce: Niespodzianka. PPV: Tylko z mojego reflinka. W grudniu widzimy się na F2F do kamer. Gwarantuje, że będą ostre dymy” – czytamy na profilu byłego dziennikarza TVP Ziemowita „Piasta” Kossakowskiego.
Jaś Kapela i Ziemowit
Jaś Kapela i Ziemowit "Piast" Kossakowski / TT Ziemowit Kossakowski

Jaś Kapela, lewicowy publicysta, który skompromitował się wywiadem dla Krzysztofa Stanowskiego, podczas jednego z licznych wywiadów ujawnił, że trenował krav magę. Niedługo później pojawiły się spekulacje, że mógłby wziąć udział w walce w formule „Fame MMA”.

Według informacji przekazanych przez serwis Wirtualnemedia.pl walka pomiędzy byłym dziennikarzem TVP Info Ziemowitem Kossakowskim a publicystą „Krytyki Politycznej” Jasiem Kapelą miała się odbyć pod koniec września lub na początku października br.

– Potwierdzam, że dostałem taką propozycję i już się zgodziłem. Nie wiem, czy wyraził też zgodę Jaś Kapela. Ze swojej strony powiem, że z przyjemnością stoczę tę walkę. Każda okazja, żeby spuścić łomot lewackiemu publicyście, jest dobra – powiedział serwisowi Ziemowit Kossakowski.

Do walki jednak nie doszło.

Dziennikarz śledczy Marcin Dobski opublikował fragment prywatnej korespondencji Ziemowita Kossakowskiego z Jasiem Kapelą.

Oczywiście, że chętnie Ci wpie*dolę. To nic osobistego.

– pisał Jaś Kapela, drwiąc z imienia Ziemowita Kossakowskiego.

Jednak walka najwyraźniej się nie odbędzie. 

Oficjalnie info: @JasKapela przestraszył się walki, wycofał się w ostatniej chwili. Krwawej bitki w oktagonie nie będzie. Polska lewica jak zawsze mocna tylko w gębie. Kapela to synonim (…) i tchórza. @JasKapela najpierw mnie wyzwałeś na pojedynek, a teraz się (…). ŻAL

– pisał Kossakowski.

Wygląda jednak na to, że sytuacja się zmieniła.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura