REKLAMA

Prawy sierpowy: Krokodyle łzy lewicowych aktywistów.

Co chwila lewicowi aktywiści przypuszczają atak propagandowy na Polskie służby. Ciągle stosują pedagogikę wstydu usiłując zaszczepić ją Dzielnym żołnierzom i funkcjonariuszom broniącym Naszej granicy z Białorusią.
 Prawy sierpowy: Krokodyle łzy lewicowych aktywistów.
/ Pixabay.com

Okiem farmera

Co i rusz wrzucają fałszywe informacje podparte starymi zdjęciami z innych stron, absolutnie nie mających związku z obecną sytuacją w Polsce. Celebryci i politycy leją krokodyle łzy nad rzekomymi cierpieniami imigrantów którzy nielegalnie przekroczyli granicę. 

Ale te łzy są zatrute jadem egoizmu i zdrady.

Serwis internetowy Oko press znów epatuje widokiem mogiły które usypali aktywiści gdzieś w lesie. Rzekomo pochowali tam zmarła nienarodzone dziecko. Już nie zlepek komórek, to było dziecko...  Skąd taka zmiana narracji? Czy to nie z tego powodu że to nie było Polskie nienarodzone dziecko które można wyskrobać i spuścić do rynsztoka?   Jakież to typowe dla lewicowych propagandystów. Wzbudzać współczucie i poczucie winy. To nic że z fałszywych powodów. to nic że w tym grobie nikt nie leży. Teatr już otwarty, scena zaaranżowana, aktorzy ucharakteryzowani i odpowiednio wykuli swe role. Wszak reżyser z Moskwy musi być zadowolony. 

Dziś krótki tekst, trudno pisać pod wpływem gwałtownych emocji kiedy widzi się jak opozycyjne media i politycy naginają rzeczywistość do swych tez. Nie chcąc sypać podwórkową łaciną, wolę napisać krócej. Bo szanuję Was moi Czytelnicy. 

Idący koić swe nerwy skołatane...
 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura