REKLAMA

Czerwony dywan z premiery „Dziewczyn z Dubaju”! (26 listopada w kinach)

Uroczysta premiera „Dziewczyn z Dubaju”. Najbardziej skandalizująca produkcja roku w kinach już 26 listopada.
Dziewczyny z Dubaju Czerwony dywan z premiery „Dziewczyn z Dubaju”! (26 listopada w kinach)
Dziewczyny z Dubaju / Jarosław Antkowiak/Materiały prasowe

 

 

Obraz zawierający tekst, pozujący, dywanik, meble

Opis wygenerowany automatycznie

 fot. Jarosław Antoniak

 

Dziś wieczorem w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera „Dziewczyn z Dubaju®”. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć reżyserki filmu – Marii Sadowskiej, która podkreślała ze sceny, że jej najnowszy film nie przynosi jednoznacznych, łatwych odpowiedzi. „Bohaterki dokonują wątpliwych wyborów, ale płacą za nie wysoką cenę” – mówiła. Ze sceny przemawiał również producent Emil Stępień, który zaznaczył, że film niesie za sobą przesłanie głoszące, że „nie ma nic na skróty”. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy produkcji: Paulina Gałązka, Giulio Berruti, Katarzyna Sawczuk, Katarzyna Figura, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti, Agata Nizińska, Michał Piróg, Tomasz Sobczak, Aleksandra Justa, Katarzyna Szklarczyk, Adrianna Śledź, Marta Linkiewicz i Sandra Dorsz. Najbardziej skandalizujący film roku przyciągnął na wydarzenie plejadę gwiazd. Na presswallu pozowali między innymi: Magda Antosiewicz, Sandra Herbich, Paulina Koziejowska, Joanna Racewicz, Anita Jańcia, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Sylwia Peretti, Agnieszka Wasilewska i Piotr Mróz, Agata Załęcka, Anna Janik, Marcela Leszczak, Sylwia Bomba i wielu innych. Uroczystość poprowadził Bożydar Iwanow.

„Dziewczyny z Dubaju®” rozgrzeją do czerwoności polskie kina już 26 listopada!

 

 „Dziewczyny z Dubaju®” – zaproszenie na film

 

 

 

 

 

 

  „Dziewczyny z Dubaju®” – dlaczego warto zobaczyć film?

 

 

 

 

 

„Dziewczyny z Dubaju®” – zwiastun

 

 

 

 

 

 „Dziewczyny z Dubaju®” – teaser

 

 

 

 

 

  „Dziewczyny z Dubaju®” – making of

 

 

 

Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

 

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berruti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…  

Doda – „Don’t wanna hide”

 Obraz zawierający tekst, osoba, mężczyzna, stojące

Opis wygenerowany automatycznieObraz zawierający tekst, osoba, mężczyzna, stojące

Opis wygenerowany automatycznieObraz zawierający osoba, wewnątrz, stojące

Opis wygenerowany automatycznie

Obraz zawieraj±cy tekst, osoba

Opis wygenerowany automatycznie 

DZIEWCZYNY Z DUBAJU®

W kinach 26 listopada

 

Gatunek: dramat/ sensacja/ erotyczny

Produkcja: Ent One Studios Ltd. / Ent One Investments , Polska 2021

 

Scenariusz: Dimitrij Potochnik, Lucas Coleman, Piotr Stanisław, Markus Moretti, Max Turell

Współpraca scenariuszowa: Agnieszka Olejnik, Kornelia Strzelecka

 

Reżyseria: Maria Sadowska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Dzień kobiet”)

 

Producent: Dorota Rabczewska („Pitbull. Ostatni pies”), Emil Stępień („Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porz±dki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Pitbull. Ostatni pies”)

 

Producent kreatywny: Dorota Rabczewska

 

Obsada: Paulina Gał±zka („Juliusz”, „Kobieta sukcesu”), Giulio Berruti („Walking on sunshine”, „Monte Carlo”, „Piekło Gabriela”), Katarzyna Sawczuk („Jak zostać gwiazdą”, „Córki dancingu”), Olga Kalicka („Rodzinka.pl”), Anna Karczmarczyk („Galerianki”, „Pitbull. Nowe porz±dki”), Katarzyna Figura („7 uczuć”, „Panie Dulskie”), Jan Englert („Bogowie”, „Lejdis”), Beata Ścibakówna („Układ zamknięty”), Józef Pawłowski („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Miasto 44”), Iacopo Ricciotti („Giorno di gloria”, „Il giorno della patata”, „Way Back Home”), Andrea Preti („Un nemico che ti vuole bene”), Luca Molinari („The Lady from the Sea”)

 

Film inspirowany wydarzeniami opisanymi w ksi±żce Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”

Źródło: Materiały prasowe


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura