REKLAMA

Zobacz zwiastun i odkryj „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” w kinach od 14 stycznia!

Przygotuj się na pełną akcji opowieść o niesamowitych zwierzakach i o tym, że każdy może obudzić w sobie bohatera i pomagać innym! W kinach od 14 stycznia 2022!  
O czym dzisiaj marzą zwierzęta Zobacz zwiastun i odkryj „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” w kinach od 14 stycznia!
O czym dzisiaj marzą zwierzęta / Materiały prasowe

 

 

 

ZOBACZ ZWIASTUN:

 

cid:image001.jpg@01D7E11F.2FA29960

 

Mają moc i nie zawahają się jej użyć! Oto nowa historia z barwnego i różnorodnego świata, który widzowie mieli okazję poznać za sprawą animacji „O czym marzą zwierzęta”.

Tym razem z dżungli pełnej tajemnic przeniosą się do kolorowego miasta pełnego zagadkowych i pozornie niewytłumaczalnych zdarzeń. Czas je rozwiązać i policzyć się ze złoczyńcami.

Jeśli wierzysz w siebie, możesz zrobić wszystko!

 

Obraz zawierający zabawka, lalka

Opis wygenerowany automatycznie

 

Maggie jest pomysłowym wombatem, a Bradley to miłość jej życia i najlepszy przyjaciel, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia.

Tak zaczyna się ich przyjaźń oraz nieoczekiwana kariera Maggie jako superbohaterki, która - nie do końca wierząc w swoje możliwości – początkowo niezbyt chętnie zamienia piżamę na kostium, zakłada maskę i rusza w miasto. Na swojej drodze spotka Supernielota, który również patroluje ulice wypatrując złoczyńców oraz podejrzanie przemiłą koalę dbającą o kariery superbohaterów. Dzięki nowej roli, Maggie wpada także na trop prowadzący do rozwiązania zagadki zaginięcia jej ukochanego oraz ratuje z opresji wiele zwierzaków będących w potrzebie. Najwyższy czas, aby przekonać się, że prawdziwi bohaterowie to nie ich kostiumy ani maski, tylko odwaga, wiara w siebie i dobre serce – a tego wszystkiego Maggie ma pod dostatkiem!

 

 

Gatunek: animacja, familijny, przygodowy

Produkcja: Australia 2020

Reżyseria: Ricard Cussó („O czym marzą zwierzęta”)

Źródło: Materiały prasowe


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura