[video] "Niczego nie żałuję (...) niech rzuci kamieniem ten, który...". Kurdej-Szatan jednak bez skruchy

Gościem w programie Magdy Mołek "W moim stylu" była Barbara Kurdej-Szatan. Jak wynika z opublikowanej rozmowy, celebrytka zapewniająca wielokrotnie w ostatnim czasie o swojej skrusze w związku ze skandalicznym wpisem opublikowanym na Instagramie, jednak nie poczuwa się do winy. - Niczego nie żałuję, bo każde doświadczenie czegoś mnie uczy (...) Niech rzuci kamieniem ten, który nigdy nie przeklął - mówiła celebrytka.
 [video]
/ Screen Youtube - W MOIM STYLU Magda Mołek

Zawsze byłam tą, która chce godzić ze sobą wszystkich, godzić ze sobą świat. Ja też wychodzę z założenia, że niczego nie chcę żałować, niczego nie żałuję, bo każde doświadczenie czegoś mnie uczy. A stałam się naczelną zdrajczynią kraju, która nie szanuje munduru

- mówiła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Magdą Mołek.

 

Tyle kobiet rozpoznawalnych, znanych, stanęło w Twojej obronie. Wpis Krystyny Jandy był po Twojej stronie

- zwróciła uwagę prowadząca.

 

Mateusz Damięcki też ładnie napisał, że to co dzieje się w kraju wywołuje takie reakcje jak moja

- potwierdziła Kurdej-Szatan.

 

Ty właściwie powiedziałaś to, co bardzo wiele z nas mówi. My w sytuacji takiego wzmożenia emocjonalnego klniemy, wrzeszczymy

- mówiła Magda Mołek.

 

Niech rzuci kamieniem ten, który nigdy nie przeklął. (...) Prowadziłam te wszystkie programy, byłam tam "gwiazdą", nie lubię tego słowa... Więc nie było pewnie łatwo tak po prostu mnie usunąć, jeśli ludzie byli do mnie przyzwyczajeni, lubili mnie, ale w końcu nadszedł moment, że po prostu usunięto mnie ze wszystkiego

- odpowiedziała celebrytka. Zaznaczyła, że "nie mogła zrozumieć tego, jak można mieć inny, bardzo inny pogląd na pewne sprawy". 

 

Jak ktoś może przechodzić tak bardzo obojętnie wobec cierpienia. Nieważne kim są te osoby. Po prostu, wobec cierpienia. Zawsze miałam ogromną potrzebę zrozumienia innych osób i porozmawiania, ale czasem niestety mam wrażenie, że tak bardzo się różnimy jeśli chodzi o wrażliwość, że nie wiem czy się dogadamy

- podsumowała Barbara Kurdej-Szatan.

 

 

Cała rozmowa:


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Jerzy Jachowicz skazany za felieton. Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP protestuje Wiadomości
Jerzy Jachowicz skazany za felieton. Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP protestuje

20 stycznia Sąd Okręgowy Warszawa-Praga skazał red. Jerzego Jachowicza za pomówienie prokuratora Dariusza Korneluka. Z wyrokiem sądu nie zgadza się Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.

Burza w Pałacu Buckingham. Pijany książę odpychał nas, był bardzo agresywny Wiadomości
Burza w Pałacu Buckingham. "Pijany książę odpychał nas, był bardzo agresywny"

Brytyjski tabloid "Daily Mail" analizując biografię księcia Harry'ego "Spare", przypomina skutki jednej z suto zakrapianych imprez w wykonaniu księcia Harry'ego z czasów, gdy ten mieszkał jeszcze w Pałacu Buckingham. 

Były premier Kazimierz M. skazany na pół roku ograniczenia wolności Wiadomości
Były premier Kazimierz M. skazany na pół roku ograniczenia wolności

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy wydał wyrok nakazowy wobec byłego premiera Kazimierza M., uznając go winnym uchylania się od obowiązku alimentacyjnego wobec byłej żony Izabeli. Sąd skazał ekspolityka na pół roku ograniczenia wolności i na wykonywanie prac społecznych - podało tvp.info.

„Oburzające”. Andrzej Duda mocno nt. Rosji Wiadomości
„Oburzające”. Andrzej Duda mocno nt. Rosji

– Trudno o coś bardziej oburzającego niż twierdzenie w demokratycznym kraju, że Rosja ma prawo do obrony strefy wpływów. Jeżeli ludzie demokratycznie wybierają NATO czy sojusz z USA, to znaczy, że tego chcą – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas debaty w trakcie wizyty w Rydze.

Katargate. PE zdecydował ws. immunitetów europosłów Wiadomości
Katargate. PE zdecydował ws. immunitetów europosłów

Parlament Europejski opowiedział się w czwartek w głosowaniu za uchyleniem immunitetu poselskiego Belgowi Marcowi Tarabelli i Włochowi Andrei Cozzolino, którzy są zamieszani w skandal korupcyjny.

Jest nowy lider oglądalności stacji telewizyjnych. Duże zaskoczenie Wiadomości
Jest nowy lider oglądalności stacji telewizyjnych. Duże zaskoczenie

Jak podaje portal Wirtualne Media, poznaliśmy nowego lidera oglądalności rynku telewizyjnego wśród wszystkich widzów w styczniu 2023 roku. Z czwartego na pierwsze miejsce awansowała TVP2.

„Notowania PiS-u wzrosły”. Senator opozycji mocno o Tusku Wiadomości
„Notowania PiS-u wzrosły”. Senator opozycji mocno o Tusku

Senator Michał Kamiński krytycznie odniósł się do decyzji opozycji w sprawie głosowania nad nowelizacją ustawy o Sądzie Najwyższym.

Niemiecki dziennik: „Rosja może być nie tylko militarnym, ale i politycznym zwycięzcą wojny” Wiadomości
Niemiecki dziennik: „Rosja może być nie tylko militarnym, ale i politycznym zwycięzcą wojny”

Sytuacja na Ukrainie ma być coraz gorsza. Na dodatek dotychczasowe wsparcie, które Ukraina otrzymała od Zachodu, jest zbyt małe, aby Kijów mógł ostatecznie wyjść zwycięsko z konfrontacji z Rosją – poinformował niemiecki dziennik „Die Welt”.

ISW: Rosjanie szykują decydującą ofensywę na wschodzie Ukrainy Wiadomości
ISW: Rosjanie szykują decydującą ofensywę na wschodzie Ukrainy

Wojska rosyjskie najprawdopodobniej szykują się do decydującej operacji ofensywnej w obwodach donieckim i ługańskim na wschodzie Ukrainy w lutym i/lub w marcu – ocenia Instytut Studiów nad Wojną (ISW) w swoim najnowszym raporcie.

Powstaje nowa partia. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał” Wiadomości
Powstaje nowa partia. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał”

Jak donosi Wirtualna Polska, Porozumienie i Agrounia rejestrują nową partię i planują wystartować pod wspólnym szyldem w nadchodzących wyborach parlamentarnych. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał” – komentuje autor publikacji red. Patryk Michalski.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe