REKLAMA

Miller: "Niestety konflikt na granicy wygra Kaczyński z Morawieckim". Internauci: "Niestety? A kto miał wygrać Łukaszenka?"

Były premier, a obecnie poseł Lewicy do Parlamentu Europejskiego Leszek Miller wygłosił w rozmowie z Polsat News zaskakującą opinię. Otóż wg. polityka, konflikt na granicy polsko-białoruskiej "niestety wygra Kaczyński z Morawieckim". Jeśli niestety, to komu kibicował były premier? Białoruskiemu reżimowi, który przy poparciu Władimira Putina próbuje zdestabilizować sytuację w Polsce? Komentarz doczekał się ostrej reakcji internautów.
 Miller:
/ screen YT - Onet News

Niestety konflikt na granicy wygra Kaczyński z Morawieckim. Tam się nic więcej nie zdarzy oprócz tego co już się zdarzyło. Za jakiś czas po wygaszeniu konfliktu PiS ogłosi zwycięstwo, a zdjęcia z bohaterskiej obrony granicy zasilą kampanię wyborczą PiS

- mówił w rozmowie na antenie Polsat News Leszek Miller. Fragment z tą wypowiedzią został również opublikowany na jego oficjalnym koncie na Twitterze. Komentarz wywołał prawdziwe wzburzenie wśród internautów.

 

Pisze Pan "niestety" , jakiego kraju jest Pan dzisiaj obywatelem ?

Niestety? To kto lepiej żeby wygrał? Łukaszenko?

Panie premierze, ale dlaczego niestety?

Niestety? Pan, jak widzę, jak zawsze po stronie naszych wschodnich sąsiadów.

Niestety? Serio? Czyli pan wolałby żeby Łukaszenko z Putinem wjechali do Polski na czołgach? Prezes miał rację używając określenia zdradziecie mordy

Wygra Polska! Tego nigdy Pan nie zaakceptuje bo ciągle na smyczy innych ZSRR, PZPR

- czytamy w komentarzach.

 


 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura