REKLAMA

Dotkliwa porażka Kosiniaka-Kamysza. Szef ludowców pożegnał się ze stanowiskiem

Nowym przewodniczącym Rady Głównej Ludowych Zespołów Sportowych został poseł PiS Mieczysław Baszko. Parlamentarzysta zastąpił tym samym lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, który dotychczas pełnił tę funkcję.
 Dotkliwa porażka Kosiniaka-Kamysza. Szef ludowców pożegnał się ze stanowiskiem
/ screen video TVN24

Ludowe Zespoły Sportowe to polskie zrzeszenie grupujące kluby sportowe działające w małych miejscowościach, głównie na wsiach. Statutowym celem LZS jest upowszechnianie i rozwijanie kultury fizycznej i sportu. LZS jest członkiem ISCA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu i Kultury.

Od soboty LZS ma nowego przewodniczącego. Wcześniej był nim Władysław Kosiniak-Kamysz; teraz będzie to poseł PiS Mieczysław Baszko. Informację na ten temat opublikował na Twitterze minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk.

 

Serdecznie gratuluję wybranemu dziś, nowemu przewodniczącemu Rady Głównej LZS, posłowi Mieczysławowi Baszko. Jestem przekonany o doskonałej współpracy LZS z Ministerstwem Sportu. Za ciężką pracę na rzecz LZS serdecznie dziękuję dotychczasowemu przewodniczącemu Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi

- napisał Kamil Bortniczuk.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura