REKLAMA

Tomczyk [PO]: „Ajchler był szantażowany przez Mejzę, że jeśli dołączy do PiS…”. Ajchler: „To kłamstwo”

– Dziś mówię o tym pierwszy. Przy wielu świadkach rozmawiałem o tym z posłem Ajchlerem. On widział się z Mejzą, który gwarantował mu leczenie na Parkinsona, jeśli dołączy do PiS lub zostanie posłem niezrzeszonym wspierającym PiS. (…)To jest układ, który Ajchlerowi zaproponował osobiście Mejza – mówił poseł Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk w Onet Rano.
Cezary Tomczyk Tomczyk [PO]: „Ajchler był szantażowany przez Mejzę, że jeśli dołączy do PiS…”. Ajchler: „To kłamstwo”
Cezary Tomczyk / Wikipedia CC BY-SA 4,0 Maks Ciszkowski

W związku z wypowiedziami posła Cezarego Tomczyka w programie Onet Rano z dnia 30 listopada 2021 r., opublikowanymi następnie w artykule na portalu Onet.pl, pragnę stanowczo podkreślić, że opisane przez pana posła Cezarego Tomczyka okoliczności mojego dołączenia do koalicji rządowej są kłamstwem. Sytuacja opisana przez posła Tomczyka nie miała nigdy miejsca, a ja nigdy nie byłem w żaden sposób szantażowany.

Jestem głęboko oburzony tym, że moje problemy zdrowotne i wynikające z nich leczenie, którego musiałem się podjąć, wykorzystywane są do bieżących rozgrywek partyjnych i do ataków politycznych na mnie i na posła Mejzę. Nie życzę sobie, aby mój stan zdrowia był cynicznie wykorzystywany przez polityków i media do ataków na większość sejmową

– pisze teraz w specjalnym oświadczeniu Zbigniew Ajchler.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura