REKLAMA

Ida Nowakowska: „Uwielbiam TVP Info. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką”

W rozmowie z portalem Pomponik gwiazda TVP Ida Nowakowska wypowiedziała się na temat telewizji publicznej. Tancerka podkreśliła, że jest osobą interesującą się polityką „od zawsze” i bardzo ceni informacyjny kanał TVP Info.
Ida Nowakowska Ida Nowakowska: „Uwielbiam TVP Info. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką”
Ida Nowakowska / screen YT - FAKT24.PL

Jak przekazuje Pomponik, Ida Nowakowska w rozmowie z serwisem podkreśla, że praca w TVP jest jedną z jej wymarzonych, a jej samej jest u nadawcy publicznego „fantastycznie”.

 

– Są tutaj ludzie, którzy reprezentują crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm w każdym zespole, bo tu są różne zespoły: dźwiękowcy, reżyserzy, operatorzy. Każda z tych osób jest członkiem naszej rodziny. Każdy się tutaj wspiera, każdy jest przemiły. Bardziej poczułam to i zobaczyłam, od kiedy mam synka 

– powiedziała tancerka i dodała, że jest wdzięczna za każdą sekundę pracy dla TVP. W rozmowie poruszono także temat „Wiadomości” oraz kanału informacyjnego TVP Info. 

 

Uwielbiam TVP Info i oglądam. Oglądam różne programy z wiadomościami, ponieważ chcę zobaczyć, co opozycja mówi na różne tematy. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką, bo uważam, że to buduje pewną świadomość, bo każda rzecz, którą robimy, jest gdzieś częścią polityki. I tak, oczywiście, oglądam „Wiadomości”

– zadeklarowała Ida Nowakowska.

 


 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura