REKLAMA

Ochojska została zatrzymana przez policję. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki [WIDEO]

Janina Ochojska wraz z grupą europosłów została zatrzymana przez policję niedaleko granicy polsko-białoruskiej. Co na to internauci?
 Ochojska została zatrzymana przez policję. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki [WIDEO]
/ fot. Twitter / OKO.press

Janina Ochojska wraz z grupą europosłów została zatrzymana przez policję w strefie objętej zakazem przebywania nieopodal granicy polsko-białoruskiej.

– Wylegitymowano nas – mówiła Ochojska. – Rozmawialiśmy z komendantem Straży Granicznej o tym, dlaczego nie możemy przejechać dalej. Jako europosłowie zgłosiliśmy oficjalnie, że nie wpuszczono nas do „strefy”, że jako dyplomaci nie możemy podróżować swobodnie po całym terenie Unii Europejskiej – dodała.

Jak stwierdziła, jest „porażona okrucieństwem tej władzy”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Janina Ochojska zatrzymana przez policję na granicy 

Internauci komentują

Na całą sytuację natychmiastowo zareagowali internauci, którzy nie przebierali w słowach, komentując zachowanie europosłanki Koalicji Obywatelskiej. Zdaniem użytkowników Twittera europarlamentarzystka pojechała tam jedynie po to, aby przeszkadzać polskim funkcjonariuszom.

Wiedziałam, że tak będzie! Dlaczego oni tak nienawidzą Polski!? Kto jeszcze? Bo na pewno ruszą wariaci z wnioskami o wjazd, w końcu lewactwo będzie mogło kręcić dym!” – pisze jedna z użytkowniczek.

Wielka szkoda, że pani Janina nie walczy o uwolnienie więźniów politycznych reżimu Łukaszenki, wszak to europejczycy” – zwraca uwagę inny internauta.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura