REKLAMA

A więc nie tylko koncertowy jubileusz? Dwa Sławy i preorder “Z Archiwum X2” - premiera już w styczniu!

W styczniu 20222 nie tylko świętują swoje 15-lecie, ale również premierę nowego albumu. Jeśli sądzicie, że plany duetu Dwa Sławy kończą się na organizacji jubileuszowego koncertu w Łodzi to jesteście w błędzie. Wraz z publikacją singla “Nie znasz wad” ruszył preorder materiału o intrygującej nazwie “Z Archiwum X2” .
Dwa Sławy A więc nie tylko koncertowy jubileusz?  Dwa Sławy i preorder “Z Archiwum X2” - premiera już w styczniu!
Dwa Sławy / Fot. Konrad Caba/Materiały Prasowe

 

 

Utwór “Nie znasz wad” - podobnie jak cały nowy album - wyprodukował duet The Returners. Rado Radosny i Astek stworzyli przewrotny miłosny hit-banger, gdzie punchline’y ścielą się gęsto. Za klip odpowiada H D S C V M.

 

YT: 

Cyfra: https://UmusicPL.lnk.to/NieZnaszWad

 

Więcej o formule nowego wydawnictwa dowiadujemy się z preorderowego opisu:

 

Na każdej domówce jest pokój z YouTube’em. Jeżeli lecą tam Eric Sermon, Timbo i Preemo, a w pokoju stołowym Returnersi akurat walą wódę, to może się skończyć dogadaniem na wspólną płytę z flejworem lat wcześniejszych. Mamy to.

 

“Z Archiwum X2” można zamawiać na stronie https://preorder.pl/x2. Płyta ukaże się 21 stycznia nakładem 2020 label. Jej limitowana wersja zapowiada się naprawdę ciekawie:

 

W wersji preorderowej dodawany jest unikalny materiał instrumentalny Astka "stekbwoy.mp3”. To pierwsza i ostatnia możliwość zdobycia tego archiwum, nie będzie ono nigdy dostępne w oficjalnym obiegu. Przy pracy nad utworem “X” z albumu “Coś przerywa” udało nam się reanimować starego peceta i odzyskać trochę podkładów z lat 2006-2011, beta instrumentale do “Nie wiem, nie orientuję się” i inne. Nietknięte brzmienie i aranże, prawda czasu, prawda membranu czyli 100% Młody Jaras. Na końcu beattape'u mały deser z 2020 roku, bo archiwa to nie tylko prehistoria.

 

A już 29 stycznia w łódzkiej Wytwórni odbędzie się specjalny jubileuszowy koncert na 15-lecie zespołu. Bilety na wydarzenie są wciąż dostępne w serwisie Going:

 

https://goingapp.pl/wydarzenie/dwa-slawy-xv-lecie-zespolu-lodz/styczen-2022

 

Za nami 15 wspólnych lat, trochę chudych, trochę grubych, większość z optymalnym BMI i piętnastoprocentowym poziomem tkanki tłuszczowej - trochę dad body, trochę krata, coś dla tych statecznych i coś dla tych pozytywnie pojebanych (...) Dajcie sobie podziękować za ten wspólny czas machając łapkami z Widzewa na Retkinię i z Bałut na Górną w rytm naszych największych przebojów (...)

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1052638372196106


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura