REKLAMA

"Mam czyste sumienie". Znana piosenkarka wydała oświadczenie ws. zarzutów i publikacji

Piosenkarka Dorota R.-S. oraz jej były mąż Emil S. usłyszeli we wtorek w Prokuraturze Okręgowej zarzuty w sprawie działania na szkodę wierzycieli spółki zajmującej się produkcją filmów. Wokalistka usłyszała jeden zarzut, a Emil S. – 45 zarzutów.
Dorota R. ps.
Dorota R. ps. "Doda" / Screen YouTube

Wobec Emila S. zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze, kilkumilionowe poręczenie majątkowe, dozór policji (trzy razy w tygodniu) i zakaz opuszczania kraju. Wobec Doroty R.-S. również zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze, poręczenie majątkowe, dozór policji i zakaz opuszczania kraju – przekazała PAP rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

- DROGIE MEDIA: W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami w przestrzeni publicznej, które wprowadzają w błąd moich fanów oraz niepotrzebnie generują emocje i nienawiść w moim kierunku , pragnę jednoznacznie i definitywnie rozwiać wszelkie wątpliwości na podstawie oświadczenia które wydała również prokuratura. 1-Nie zostałam zatrzymana przez policję ,tylko dobrowolnie zgłosiłam się na prokuraturę i sama z niej wyszłam. 2-Nie mam policyjnego dozoru trzy razy w tygodniu. 3-Nie mam zarzutów przywłaszczenia MIENIA (Nonstop wrzucacie mnie do jednego worka w artykułach z Emilem S., a po rozwodzie jesteśmy oddzielnymi jednostkami i APELUJE O NIE przypisywanie mi jego intencji czy świadomości w 2019 roku do czego byłam wykorzystana!). 4- mam zarzut pomocnictwa mojemu ex mężowi w formalnym uczestnictwie w spółce na terenie Malty”. 5- mam czyste sumienie bo już przed zarzutem zrobiłam wszystko by pomoc syndykowi przejąć konto spółki i środki dla wierzycieli. Mam nadzieje ,ze pomogłam chociaż tak. 6- mam nadzieje skupić się teraz na pracy tj nowym singlu i teledysku, reklamie ,reality show, sylwestrze oraz nowym filmie który zaczynam jako niezależna jednostka.

- pisze w oświadczeniu Dorota R.

Publikuje również screen jednego z komentarzy, w którym hejter pisze: "Mam nadzieję, że to co piszą na Pudelku to prawda i zdechniesz w więzieniu głupia k..wo. Karma do ciebie wróciła za ten film co zrobiłaś i chciałaś zniszczyć innym życie. Niech cię tam zerżną pod celą na lewo i prawo"

Dorota R. jest współproducentem filmu "Dziewczyny z Dubaju" o polskich celebrytkach sprzedających swoje ciała bogatym szejkom. Film święci triumfy na ekranach polskich kin.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura