REKLAMA

Tutaj rządzą kobiety! DZIEWCZYNY Z DUBAJU® - w kinach

„Dziewczyny z Dubaju®” to nie tylko opowieść o żądzy… To historia o sile kobiet! Najbardziej skandalizująca produkcja roku już w kinach.
Dziewczyny z Dubaju Tutaj rządzą kobiety! DZIEWCZYNY Z DUBAJU® - w kinach
Dziewczyny z Dubaju / Materiały prasowe

„Postaci kobiece są w naszym filmie bardzo silne” – Paulina Gałązka

„Niezwykle się cieszę, że taki temat reżyserowany był przez kobietę” – Katarzyna Sawczuk

 

Obraz zawierający osoba, ołtarz

Opis wygenerowany automatycznie

  „Dziewczyny z Dubaju®” – siła kobiet

Pełnokrwiste, pełnowymiarowe, prawdziwe – takie są bohaterki „Dziewczyn z Dubaju®”. Reżyserce i producentom filmu zależało na tym, by trudny i kontrowersyjny temat pokazać przez pryzmat silnych kobiet, których wybory i życie może różnić się od tradycyjnego kanonu. Bez poddawania ich ocenie, bez umoralniania – bo kobieta może sama decydować o swoim ciele, a jej decyzje – są jej, nawet jeśli musi ponieść tego konsekwencje. „Niezwykle się cieszę, że taki temat reżyserowany był przez kobietę” – mówi Katarzyna Sawczuk. „Każda młoda aktorka marzy o takiej roli” – przekonuje Paulina Gałązka. Już teraz przekonajcie się jak wygląda bajeczny, ale też mroczny świat sponsoringu –  „Dziewczyny z Dubaju®” w kinach, a na naszym kanale nowy materiał video!

 

Obraz zawierający osoba

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

 „Dziewczyny z Dubaju®” – zaproszenie na film

  „Dziewczyny z Dubaju®” – dlaczego warto zobaczyć film?

 

„Dziewczyny z Dubaju®” – zwiastun

 

 „Dziewczyny z Dubaju®” – teaser

 

  „Dziewczyny z Dubaju®” – making of

 

 

 

Najbardziej skandalizujący film roku! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” demaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawniają całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie m.in.: Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berruti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…  

 

Doda – „Don’t wanna hide”

Obraz zawierający tekst, osoba, tłum

Opis wygenerowany automatycznie 

DZIEWCZYNY Z DUBAJU®

W kinach 26 listopada

 

Gatunek: dramat/ sensacja/ erotyczny

Produkcja: Ent One Studios Ltd. / Ent One Investments , Polska 2021

 

Scenariusz: Dimitrij Potochnik, Lucas Coleman, Piotr Stanisław, Markus Moretti, Max Turell

Współpraca scenariuszowa: Agnieszka Olejnik, Kornelia Strzelecka

 

Reżyseria: Maria Sadowska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Dzień kobiet”)

 

Producent: Dorota Rabczewska („Pitbull. Ostatni pies”), Emil Stępień („Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Pitbull. Ostatni pies”)

 

Producent kreatywny: Dorota Rabczewska

 

Obsada: Paulina Gałązka („Juliusz”, „Kobieta sukcesu”), Giulio Berruti („Walking on sunshine”, „Monte Carlo”, „Piekło Gabriela”), Katarzyna Sawczuk („Jak zostać gwiazdą”, „Córki dancingu”), Olga Kalicka („Rodzinka.pl”), Anna Karczmarczyk („Galerianki”, „Pitbull. Nowe porządki”), Katarzyna Figura („7 uczuć”, „Panie Dulskie”), Jan Englert („Bogowie”, „Lejdis”), Beata Ścibakówna („Układ zamknięty”), Józef Pawłowski („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Miasto 44”), Iacopo Ricciotti („Giorno di gloria”, „Il giorno della patata”, „Way Back Home”), Andrea Preti („Un nemico che ti vuole bene”), Luca Molinari („The Lady from the Sea”)

 

Film inspirowany wydarzeniami opisanymi w książce Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”

Źródło: Materiały prasowe


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura