REKLAMA

Stan zdrowia Jarosława Gowina. Rzecznik Porozumienia przekazał najnowsze informacje

Jarosław Gowin jest cały czas w szpitalu, czuje się dobrze. Mam nadzieję, że niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane – powiedział w sobotę PAP rzecznik koła Parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek.
Jarosław Gowin Stan zdrowia Jarosława Gowina. Rzecznik Porozumienia przekazał najnowsze informacje
Jarosław Gowin / fot. YouTube / Wprost

Jarosław Gowin jest cały czas w szpitalu. Rozmawiałem z nim dzisiaj - czuje się dobrze. Jestem przekonany, że niedługo sam będzie mógł mówić o swoim stanie zdrowia – powiedział PAP Strzeżek.

Co dalej z Porozumieniem?

Pytany czy niedyspozycja Jarosława Gowina wpłynęła w jakikolwiek sposób na działanie władz partii i czy w związku z tym szykowane są jakiekolwiek zmiany, Strzeżek zaprzeczył. – Nikt z nas nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina – zadeklarował.

Mam nadzieję, że Gowin niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane. Czekamy na niego wszyscy razem w Porozumieniu – zapewnił rzecznik.

24 listopada rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka poinformowała, że "od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu". Podkreśliła, że nie jest upoważniona do przekazywania informacji o stanie zdrowia lidera ugrupowania, ale wyraziła nadzieję, że wkrótce uczyni to sam Jarosław Gowin.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura