REKLAMA

Lewandowski zabrał głos po gali Złotej Piłki: Czułem smutek. Jest niedosyt

Wielu ekspertów twierdziło, że nagroda Złotej Piłki należała się Robertowi Lewandowskiemu.
 Lewandowski zabrał głos po gali Złotej Piłki: Czułem smutek. Jest niedosyt
/ screen YouTube/ Łączy nas piłka

Wydarzenie, jakim było wręczenie nagrody Złotej Piłki wzbudziło zarówno wiele emocji, jak i kontrowersji w świecie futbolu. Nagrodę po raz siódmy zdobył Argentyńczyk Leo Messi, choć jak twierdziło wielu ekspertów, należała się ona polskiemu napastnikowi Robertowi Lewandowskiemu.

ZOBACZ TAKŻE: Złota Piłka dla Leo Messiego. Robert Lewandowski drugi w plebiscycie „France Football”

Lewandowski o Złotej Piłce: Czuję niedosyt

Piłkarz Bayernu Monachium w rozmowie z Mateuszem Borkiem, która została opublikowana na profilu Viaplay Sport Polska na Twitterze, przyznał, że czuje niedosyt w związku z tym, że nie zdobył Złotej Piłki.

- Czuję niedosyt. Jeśli jesteś tak blisko i rywalizujesz z tak wielkim piłkarzem, genialnym Messim i później słyszysz głosy, że jednak to Ty zasłużyłeś na Złotą Piłkę... Oczywiście, szanuję to, jak gra, to co osiągnął. Sam fakt, że mogę z nim rywalizować, pokazuje mi, na jakim poziomie jestem.

- stwierdził Robert Lewandowski.

- Doceniam to i jestem z tego dumny, ale od środka był taki smutek. To nie był jeden czy dwa dni. To trwało dłużej. Cieszę się, że akurat meczu w środku tygodnia nie mieliśmy. (...) Jeśli jesteś tak blisko, i tak daleko z drugiej strony to dzisiaj ten niedosyt jest.

- zaznaczył napastnik Bayernu Monachium.

 

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura