REKLAMA

„Dlaczego?” Była rzecznik SLD zestawiła zdjęcie polskich mundurowych ze zdjęciami Jaruzelskiego i Klossa

Dziś w TVP odbyła się transmisja koncertu #MuremZaPolskimMundurem mającego weprzeć polskich żołnierzy i funkcjonariuszy oraz okazać im wdzięczność za obronę granicy. Była rzecznik SLD wykorzystała tę okazję do szyderstw.
Wojciech Jaruzelski ogłasza wprowadzenie stanu wojennego „Dlaczego?” Była rzecznik SLD zestawiła zdjęcie polskich mundurowych ze zdjęciami Jaruzelskiego i Klossa
Wojciech Jaruzelski ogłasza wprowadzenie stanu wojennego / Screen YouTube

Opublikowała screen z koncertu, zestawiając go z obrazami komunistycznego generała Wojciecha Jaruzelskiego, bohatera komunistycznego serialu propagandowego „Stawka większa niż życie” – kapitana Klossa i Marka Sierockiego w mundurze, prawdopodobnie śpiewającego jakąś piosenkę żołnierską.

Zestawienie polskich żołnierzy i funkcjonariuszy – w trudnym dla nich momencie, kiedy są brutalnie atakowani przez „wiodące media”, polityków „opozycji”, aktywistów, celebrytów i niektórych samorządowców – z symbolami komunistycznego reżimu, takimi jak Jaruzelski i Kloss, wywołało oburzenie komentatorów.

Internet obnaża głupotę, jest też nośnikiem podłości

– pisze red. Rafał Porzeziński.

Dlaczego zestawia Pani polskich żołnierzy i funkcjonariuszy z sowieckimi pachołkami? To Wasze trupy z Waszej szafy. Nie nasze

– pyta red. Cezary Krysztopa.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura