REKLAMA

Okropna zbrodnia. Para lesbijek zamordowała chłopca, którego wcześniej zabierała na proaborcyjne demonstracje?

Argentyna pozostaje w szoku po śmierci 5-letniego chłopca, o którego zamordowanie podejrzana jest para lesbijek. Kobiety nosiły go wcześniej ze sobą w marszach popierających aborcję.
5-latek zabity w Argentynie Okropna zbrodnia. Para lesbijek zamordowała chłopca, którego wcześniej zabierała na proaborcyjne demonstracje?
5-latek zabity w Argentynie / Pixabay

O całej sprawie napisał 2 grudnia na swoim Twitterze argentyński politolog i znawca tematyki gender Agustín Laje.

Lucio, dziecko brutalnie zamordowane przez matkę i dziewczynę tej ostatniej, został zabrany na marsze feministyczne i aborcyjne. Na zdjęciu widzą go złamanego, z powodu bicia, które otrzymał od tych kobiet, które następnie maszerowały, aby „położyć kres przemocy ze względu na płeć”

– pisze Agustin Laje.

 

 

Abel Lucio Dupuy zmarł 26 listopada w mieście Santa Rosa. Przewieziono go do miejscowego szpitala, ale lekarze nie mogli go już uratować z powodu licznych urazów na jego ciele i wewnętrznego krwotoku.

 

Okrutna zbrodnia

Matka chłopca Magdalena Espósito Valiente i jej partnerka Abigail Páez, będące działaczkami ruchu LGBT, zostały zatrzymane pod zarzutem zabójstwa. Lesbijki pokazywały się wcześniej z chłopcem m.in. podczas proaborcyjnych marszów.

Według miejscowych mediów kobiety znęcały się wielokrotnie nad chłopcem. Sekcja zwłok wykazała u dziecka wiele dawnych śladów ukąszeń i przypalania papierosem. Miejscowy wymiar sprawiedliwości jednak nie zainteresował się całą sprawą.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura