REKLAMA

„Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy”. Edyta Górniak ostro odpowiedziała celebrytce

Pomiędzy polską piosenkarką Edytą Górniak a blogerką modową i celebrytką Julią Kamińską, znaną głównie jako Maffashion, doszło w mediach społecznościowych do utarczki słownej. Kamińska zarzuciła wokalistce hipokryzję; ta nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.
Edyta Górniak „Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy”. Edyta Górniak ostro odpowiedziała celebrytce
Edyta Górniak / screen YT

Edyta Górniak była jedną z gwiazd na koncercie zorganizowanym przez TVP pod wzniosłym hasłem „Murem za polskim mundurem”. Wokalistka zaśpiewała dwa utwory: „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena i słynną polską pieśń wojskową „Czerwone maki na Monte Cassino”. 

W sprawie występu Edyty Górniak głos zabrała blogerka Maffashion, która stwierdziła, że wykonywanie utworu „Dziwny jest ten świat” w kontekście tego, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej, to „hipokryzja”. Aby podkreślić swój przekaz umieściła w relacji na Instagramie zdjęcie piosenkarki ze screenami artykułów dot. śmierci migrantów przy granicy polsko-białoruskiej.

Właśnie do tego wpisu odniosła się Edyta Górniak. Nie omieszkała przy tym kąśliwie odnieść się do wieku Kamińskiej.

 

Cześć, Julia. Kiedy kłaniam się żywym pomnikom Historii Naszego Kraju, ty w tym czasie promujesz modę… Przemyśl następnym razem swoją strategię promocyjną. Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy

– napisała Edyta Górniak. Julia Kamińska ma obecnie 34 lata.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura