Prawy Sierpowy: Zemsta Trzaskowskiego

Okiem farmera
Trzaskowski już niejeden raz udowodnił że nie kieruje się zdrowym rozsądkiem w podejmowaniu decyzji. Że nie po drodze mu z Polską i patriotyzmem Polskim. A przy tym jest wyjątkowo małostkowym i mściwym człowiekiem. Upór to dobra cecha, ale tylko do czasu kiedy jest używany w złej sprawie. Włodarz Warszawy postanowił zmienić nazwę Ronda Dmowskiego na Rondo Praw Kobiet. Podpiera się przy tym inicjatywą która zgłosiły kobiety. Za listek figowy ma też służyć głosowanie w radzie miasta. Tyle że sprawa wygląda jednoznacznie. Jak jest podstawa prawna czy historyczna aby usuwać Dmowskiego z nazwy tak szczególnego miejsca w stolicy?
Czemu nie nazwą tak jakiejś nowej ulicy czy nowego mostu? Bo to jest zwykła nikczemna zemsta małego człowieczka w gorsecie i na koturnach. Skoro nie może zabrać corocznego przemarszu Patriotycznego Polakom, to zemści się zabierając imię ojca Polskiej niepodległości miejscu kojarzonemu z odzyskania niepodległości. Sądzę że wojewoda zablokuje tą haniebną uchwałę, lecz tak jak ostatnio kiedy usuwano komunistyczne nazwy ulic, posłużył się sądem aby tp zablokować tak i teraz posłuży się sądem aby dokonać zemsty. Bo po co nam Polscy Patrioci, jak mamy mieć lewackie pseudo wzorce? Trzaskowski zmienia nazwę ronda bo poprosiły go o to kobiety. Zapewne te kilka zwariowanych feministek z Lempart i tą co jest przez lewicowców nazywana babcią Kasią. Kandydatkami na Warszawianki roku... Zaiste wcale tu nie idzie o prawa kobiet lecz o coś co jest szyderą z praw kobiet! Jedynymi kobietami jakie popiera Rafał Trzaskowski sa te dla których aborcja jest okej! Dla których ta aborcja ma być dostępna na żądanie i bez żadnych warunków. Czyli robi z kobiet jedynie przedmiot do zabawy dla lewackich samców alfa. Bo zdejmuje z nich odpowiedzialność za skutki swych zabaw. Czy to są prawa kobiet warte obrony? Że maja wolność do skrobanek? Tylko to się liczy? Nie jest tajemnie korzenie Trzaskowskiego wyrastają z najczarniejszych rodów komuny PRLowskiej. Że w jego otoczeniu jest osoba podejrzewana w udział w tajemniczej śmierci księdza Blachnickiego
https://www.tvp.info/51804001/niewyjasniona-smierc-ks-blachnickiego-tvp-info
Dlatego nie sądzę aby Trzaskowski zaprzestał antypolskiego działania jako prezydent Warszawy. On jest teraz w swoim żywiole szkodnika dla sprawy Polskiej.
farmerjanek