JYSK przenosi produkcję z Chin między innymi do Polski
26.05.2017 16:28

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Jysk, duński lider produkcji mebli zmienia strategię. Powoli ogranicza produkcję w Chinach i przenosi produkcję do Europy. Głównie do krajów Europy Wschodniej Polski i Ukrainy.
Decyzja podyktowana jest rosnącymi kosztami produkcji w Chinach oraz czasem realizacji zleceń. Jak twierdzi Lars Larsen klienci gotowi są zapłacić więcej za towar produkowany w Europie, dzięki czemu skracają czas oczekiwania na zamówienia. Produkując w Azji ten czas się znacznie wydłuża.
Jysk sukcesywnie zwiększa produkcję w swoich europejskich zakładach. W ostatnich latach ten wzrost wyniósł 5 %.
Źródło: Forsal.pl / polskieradio.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 26.05.2017 16:28
Niebo nad Pomorzem zachwyciło. Pojawiło się rzadkie zjawisko
12.04.2026 13:33

Komentarzy: 0
W niedzielę mieszkańcy Pomorza mogli zobaczyć na niebie niezwykłe zjawisko, które przyciągnęło uwagę wielu osób. Nad regionem pojawiło się efektowne halo, a miejscami także tzw. słońca poboczne. Relacje i zdjęcia napływały m.in. z okolic Dębek, Miastka oraz jeziora Burmistrzowskiego.
Czytaj więcej
Węgrzy tłumnie przy urnach. Podano frekwencję na godz. 13
12.04.2026 12:37
Ibisz zdradza kulisy „Tańca z gwiazdami”. Tak wygląda przygotowanie do show
12.04.2026 12:05

Komentarzy: 0
Krzysztof Ibisz w rozmowie z Interią Sport zdradził kulisy programu „Taniec z gwiazdami” i opowiedział, jak naprawdę wyglądają przygotowania uczestników do występów. Prezenter ujawnił m.in., ile pracy wymaga udział w show, z jaką presją mierzą się gwiazdy oraz jaki rytuał towarzyszy im tuż przed wejściem na parkiet.
Czytaj więcej
Mec. Lewandowski o pseudoślubowaniu sędziów: Forma pewnej „komedii”
12.04.2026 11:54

Komentarzy: 0
„W momencie, w którym rząd sobie przypomniał, że Trybunał może mieć jakieś znaczenie polityczne, natychmiast wybrał, pomimo braku wakatów, aż sześciu sędziów Trybunału Konstytucyjnego i to jest oczywiście forma pewnej „komedii” czy pewnego braku logiki, bo przez dwa lata słyszeliśmy, że Trybunału nie ma, a teraz się okazuje, że jest, dlatego, że zostali wybrani 'swoi' sędziowie” - mówi portalowi Tysol.pl mec. Bartosz Lewandowski.
Czytaj więcej
Ważny komunikat IMGW dla mieszkańców 10 województw
12.04.2026 11:27

