Zerwij z z samotnością – czas powiedzieć „my dwoje”

Samotność i brak bratniej duszy sprawia Ci przykrość? Nie masz gdzie poznać znajomych na codziennym szlaku praca–dom? Dziura emocjonalna jest coraz większa, a Ty (niezależnie od płci) coraz lepiej rozumiesz pogoń za miłością Bridget Jones? A może właśnie zakończyłaś/zakończyłeś związek i marzysz znów o bliskości? Nie czekaj dłużej, zasługujesz na szczęście i związek pełen miłości. Przejrzyj ten artykuł i dowiedz się, jak to osiągnąć. Przeczytaj go do końca, aby zobaczyć, jaką drogą pójść, by znaleźć szczęście we dwoje.
 Zerwij z z samotnością – czas powiedzieć „my dwoje”
/ materiały partnera

Gdzie znaleźć miłość? 

Żyjemy w świecie, gdzie na nowe znajomości i szukanie szczęścia zwyczajnie brakuje czasu. Praca, kariera, dom, zobowiązania, plany – to wszystko zajmuje czas. Raczej nie ma co liczyć na miłość od pierwszego wejrzenia, szczęśliwy traf czy swatki. Trzeba wziąć swój los we własne ręce i po prostu zawalczyć o nowe życie. Z kimś. Z kimś dobrym. Z kimś, kto na Ciebie zasługuje. Z kimś, z kim będziesz szczęśliwa/szczęśliwy. Miejscem, gdzie  nowoczesny singiel ma olbrzymią szansę przestać żyć solo, jest internet. 

Jaki portal wybrać, by znaleźć drugą połowę?  

Portali randkowych jest bardzo dużo i mają swoje wady i zalety. Warto wyłuskać  ten, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom. Świetną propozycję daje portal mydwoje.pl. To największe biuro matrymonialne online w Polsce. Zarejestrowane są w nim dojrzałe osoby, które szukają stałego związku. Na co warto tam zwrócić uwagę? 

  • Test partnerski – czy wiesz, że ponad 40% związków rozpada się z powodu niedopasowania? Uniknij tego! Test doboru opracowany przez psychologów dla mydwoje.pl to świetne narzędzie, które dopasuje najlepiej pasujące do Ciebie osoby! Zamiast tracić czas na przeglądanie dziesiątek profili, możesz oddać swój czas osobie, z którą będziesz dobrze się bawić.

  • ogłoszenia kobiet i mężczyzn – czy jest dużo ofert i kryteriów wyszukiwania (wiek, wykształcenie, status), im bogatsza i lepiej dopracowana baza, tym szybciej możesz spotkać miłość życia. Na portalu mydwoje.pl jest dużo propozycji, wszystkie zweryfikowane – tylko działać! 

  • opinie o serwisie – warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników, przeczytać historie szczęśliwych par, które poznały się na mydwoje.pl. Zyskasz pewność, że to serwis rzetelny i dbający o szczęście Klientów.  Bez obaw możesz wtedy surfować po falach nowych uczuć.

  • dobra obsługa Klienta – infolinia, dużo kanałów komunikacji, szybkość reakcji. Wszystkie wymienione kwestie są dopilnowane i można śmiało przyjąć, że obejdzie się bez problemów z hasłami, kontami, logowaniem lub będą na bieżąco rozwiązywane. Oszczędność czasu i nerwów.

  • zawartość serwisu – dobrze, gdy prócz ogłoszeń można także przeczytać ciekawe artykuły. Na mydwoje.pl znajdziesz porady terapeutów, statystyki, wypowiedzi coachów. Dzięki treści serwisu wzbogacisz swoją wiedzę i będziesz częściej i z większym zaangażowaniem odwiedzać portal. 

Opłaty za portal randkowy – warto? 

Są płatne i darmowe portale randkowe. Które lepsze? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. W portalu mydwoje.pl możesz mieć bezpłatną wersję podstawową, która spełnia wszelkie oczekiwania. Tylko czemu nie mieć więcej? W przypadku usługi abonamentowej w mydwoje.pl gratis otrzymasz „szyte na miarę” sesje z psychologiem lub seksuologiem, wsparcie coachingowe. Specjalista pomoże Ci przeanalizować zawartość Twego profilu, dzięki czemu stanie się on atrakcyjny dla innych. Otrzymasz też wejściówki na speed dates w Całej Polsce. Co więcej, można mieć te wszystkie przywileje i zniżki na abonament nawet do 50%! Wystarczy korzystać z promocji. Za polecanie serwisu, dla seniorów czy za dobrze wypełniony profil przysługują zniżki i gratisowe dni. To przecież świetna propozycja! Zapoznaj się z mydwoje.pl, a samotność odpłynie w dal.  


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe