Patryk Vega zapowiada kolejny film. Tym razem z pandemią w tle! Czym zaskoczy nas reżyser?

Reżyser nie zwalnia tempa i przedstawia plakat oraz zwiastun najnowszej produkcji „Miłość, Seks & Pandemia”. Film w kinach od 4 lutego 2022 roku.
Miłość, Seks & Pandemia Patryk Vega zapowiada kolejny film. Tym razem z pandemią w tle! Czym zaskoczy nas reżyser?
Miłość, Seks & Pandemia / Materiały prasowe
Czy tym razem możemy spodziewać się kasowej produkcji? Po „Small World” i kontynuacji „Pitbulla” Patryk Vega po raz kolejny chce zaskoczyć widzów i nakłonić odbiorców do przemyśleń nad własnym życiem! Oczywiście bez tematów tabu!

 

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

 

Obraz zawierający tekst, książka, gazeta

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

 

 

 

 

 

 

Obraz zawierający osoba, okno

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający osoba, zewnętrzne, kobieta, tłum

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

 

Gatunek: obyczajowy

Produkcja: Polska 2020

Reżyseria: Patryk Vega

Scenariusz: Olaf Olszewski („Kobiety Mafii”, „Botoks”), Patryk Vega

Obsada: Małgorzata Rozenek-Majdan („Iron Majdan” – TV , „Azja Express” – TV), Anna Mucha („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Pitbull. Nowe porządki”), Zofia Zborowska-Wrona („Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, „Słaba płeć?”), Sebastian Dela („Pitbull”, „W głębi lasu” – serial, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”), Michał Czernecki („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Jak poślubić milionera?”), Dawid Czupryński („Pitbull”, „Underdog”), Weronika Lesiak („Bad Boy”), Leonardo Marques („Barwy szczęścia”), Wojciech Sikora („Listy do M. 3”, „Planeta Singli”)


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe