Spider-Man został królem internetu. Jak to możliwe? Sprawdź!

Odtwórca roli Człowieka-Pająka został… influencerem. Andrew Garfield na zdjęciach z filmu Gii Coppoli. „Król Internetu” – w kinach 4 lutego
Król Internetu Spider-Man został królem internetu. Jak to możliwe? Sprawdź!
Król Internetu / Materiały prasowe

Film wyreżyserowany przez Gię Coppolę – wnuczkę słynnego Francisa Forda Coppoli („Czas Apokalipsy”, trylogia „Ojciec Chrzestny”) oraz bratanicę uznanej reżyserki Sofii Coppoli („Między słowami”). W głównej roli wystąpił Andrew Garfield – znany z roli Człowieka-Pająka w takich filmach jak „Niesamowity Spider-Man” czy w ostatnim międzynarodowym hicie kinowym – „Spiderman: Bez drogi do domu”. Na ekranie towarzyszy mu Maya Hawke – gwiazda bijącego rekordy popularności serialu „Stranger Things” oraz ostatniego filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”, a także Jason Schwartzman, jeden z ulubionych aktorów Wesa Andersona. Światowa premiera „Króla Internetu” odbyła się podczas 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

 

 

Obraz zawierający osoba, mężczyzna, stojące, kostium

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający samochód, osoba, pasek, siedzenie samochodowe

Opis wygenerowany automatycznie

 

Frankie pracuje jako barmanka w hollywoodzkim klubie komediowym razem ze swoim najlepszym przyjacielem (niekiedy kochankiem) Jake'em. Patrzy na ludzi w klubie i zastanawia się, co tak naprawdę ceni dzisiejsze społeczeństwo. Kiedy spotyka tajemniczego Linka, zaczyna filmować jego antykomercyjne wypowiedzi i umieszczać w sieci. Frankie, Jake i Link, trójka outsiderów, szybko stają się gwiazdami Internetu. Wtedy rękę po zyski wyciąga menadżer klubu. Czy na antykomercji można zarabiać? Jeśli to robisz, to kim jesteś? Historia o mediach społecznościowych i ich zgubnym wpływie na psychikę człowieka.

 

Fascynuje mnie, jak ta nowa forma łączności wpływa na promowanie narcyzmu i niepewności. Większość użytkowników mediów społecznościowych fałszywie przedstawia aspekty swojego życia. Te białe kłamstwa powodują masowe poczucie nieadekwatności. 'Mainstream' jest ostrzeżeniem przed nieustannym praniem mózgu – Gia Coppola, reżyserka.

 

Obraz zawierający osoba, mężczyzna, stojące, bar

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający osoba, okno, osoby

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający zewnętrzne, osoba, ulica

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający osoba

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

Obraz zawierający osoba

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający osoba

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

 

Gatunek: komedia, dramat

Produkcja: USA 2020

Reżyseria: Gia Coppola („Palo Alto”)

Scenariusz: Gia Coppola („Palo Alto”), Tom Stuart

Obsada: Andrew Garfield („Spiderman: Bez drogi do domu”, „Niesamowity Spider-Man”, „Przełęcz ocalonych”), Maya Hawke („Stranger Things”, „Pewnego razu... w Hollywood”), Jason Schwartzman („Grand Budapest Hotel”, „Fargo”), Nat Wolff („Notatnik śmierci”, „Gwiazd naszych wina”), Johnny Knoxville („Jackass: Bezwstydny dziadek”, „Faceci w czerni II”)


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe