REKLAMA

Adam Nawałka nie jest już pierwszym wyborem?! Zaskakujące informacje „Przeglądu Sportowego” ws. nowego selekcjonera

„Sensacyjny zwrot w sprawie selekcjonera reprezentacji Polski” – donosi „Przegląd Sportowy” i informuje, że Adam Nawałka nie jest już numerem jeden, jeśli chodzi o objęcie posady po Paulo Sousie.
 Adam Nawałka nie jest już pierwszym wyborem?! Zaskakujące informacje „Przeglądu Sportowego” ws. nowego selekcjonera
/ fot. YouTube / Łączy Nas Piłka

Jak twierdzi „Przegląd Sportowy”, na ten moment największe szanse na objęcie sterów po portugalskim trenerze ma obecnie Szwajcar Marcel Koller.

„To znany trener, w przeszłości pracował m.in. w klubach niemieckiej Bundesligi oraz przez sześć lat był selekcjonerem reprezentacji Austrii i to on uważany jest za jednego z autorów obecnego systemu szkolenia w tym kraju” – czytamy.

Według informacji gazety Koller nie ma obecnie żadnego zajęcia i mógłby poprowadzić reprezentację „w miarę szybko”. „Prezes PZPN Cezary Kulesza rozmawiał już ze Szwajcarem i bierze go na poważnie pod uwagę” – twierdzi „PS”.

Kulesza rozmawiał z Nawałką?

Przypomnijmy, że jeszcze w czwartkowy wieczór Adam Nawałka, który wrócił z egzotycznych wakacji, wydawał się być głównym kandydatem do objęcia funkcji selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski.

Według niektórych dziennikarzy szef PZPN Cezary Kulesza miał odbyć już dwie tury spotkań z Adamem Nawałką – nocną i poranną. Z taką informacją nie zgadza się jednak redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” Paweł Wołosik, który twierdzi, że do piątkowego spotkania prezesa PZPN z Adamem Nawałką w ogóle nie doszło, a to z czwartku na piątek było „mocno przypadkowe”.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura