Rafał Bielecki przewodniczącym policjantów warmińsko-mazurskiej Solidarności

Nowa organizacja skupia obecnie osoby zatrudnione w Oddziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.
Przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej wybrany został st. asp. Rafał Bielecki z Oddziału Prewencji KWP. W składzie KM znaleźli się ponadto: st. sierż. Radosław Czaban, asp. Leszek Jacznik i st. sierż. Jarosław Nożyński.
Od kilku miesięcy do Regionu napływały sygnały o zamiarach zorganizowania się funkcjonariuszy i pracowników policji. Inicjatorzy powstania organizacji chcą aktywnie reprezentować członków Związku w sprawach pracowniczych m.in. dot. płac, funduszu socjalnego, BHP, awansu zawodowego i stosunków międzyludzkich.
kk /źródło: Region Warmińsko-Mazurski
Komentarze
Rząd zapewnia górników, że będzie finansowanie dla PGG i PKW. Pogotowie strajkowe trwa

Solidarność w Solino utworzyła petycję obywatelską. Zawiera 6 postulatów

Nie tylko Stocznia. Za nami promocja książki o Solidarności w Regionie Gdańskim

„Cierpliwość załogi się kończy”. W KWB Turów ogłoszono pogotowie strajkowe

Za nami I Pielgrzymka NSZZ „Solidarność” Regionu Mazowsze śladami bł. ks. Jerzego Popiełuszki do Wilna
