Tragedia pod Kutnem. Młoda kobieta z dwójką dzieci wjechała pod pociąg

Niedaleko Kutna w woj. łódzkim na niestrzeżonym przejeździe kolejowym auto osobowe wjechało pod pociąg. Zginęła 39-latka kierująca samochodem. Rannych zostało dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat.
Michałów, 18.01.2022. Miejsce zderzenia samochodu osobowego z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Michałów (gm. Kutno) Tragedia pod Kutnem. Młoda kobieta z dwójką dzieci wjechała pod pociąg
Michałów, 18.01.2022. Miejsce zderzenia samochodu osobowego z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Michałów (gm. Kutno) / PAP/Roman Zawistowski

Do tragicznego wypadku doszło wczesnym popołudniem we wtorek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w pobliżu Kutna w miejscowości Michałów (woj. łódzkie). – Pod pociąg relacji Katowice–Gdynia wjechała kierująca autem osobowym 39-latka. Kobieta zginęła – przekazał Pawlak.

Rannych jest dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat – dodał.

Na miejscu lądowały dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W akcji biorą udział strażacy z sześciu zespołów i ratownicy medyczni. Trasa kolejowa, którą jechał pociąg, jest wyłączona z ruchu.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe