[video] "Nawałka? No to kur*a pograne...". Fatalna wpadka reprezentanta Polski

Fatalna wpadka Mateusza Klicha, reprezentanta Polski w piłce nożnej, który podczas internetowego streamu dosadnie wypowiedział się nt. prawdopodobnego powrotu Adama Nawałki na stanowisko selekcjonera narodowej kadry.
Mateusz Klich [video]
Mateusz Klich / screen YT - CANAL+ online

Mateusz Klich na co dzień występuje na pozycji pomocnika w angielskim klubie Leeds United. Choć Adam Nawałka cieszy się dużym poparciem wśród najważniejszych piłkarzy polskiej kadry - z Robertem Lewandowskim na czele - nie wszyscy gracze będą zadowoleni z jego powrotu. Wiele wskazuje na to, że jednym z rozczarowanych jest właśnie Mateusz Klich, który nie cieszył się w ubiegłych latach zaufaniem Nawałki - za jego kadencji Klich rozegrał jedynie cztery spotkania w narodowych barwach - wszystkie w 2014 roku. Na domiar złego podczas internetowego streamu zaliczył fatalną wpadkę...

- Ty, kto będzie nowym trenerem? - zadano pytanie Mateuszowi Klichowi podczas internetowego streamu Parisa Platynova. Piłkarz połączył się z graczami przez telefon.

- No jak Nawałka, to k***a... pograne chyba tak - odparł piłkarz.

- Jak to pograne? Ty, ja mam live'a - padła odpowiedź. Gracze wybuchnęli wtedy śmiechem; wszystko wskazuje na to, że Mateusz Klich nie wiedział, że wszystko słychać na żywo w internecie.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe