Makabryczne sceny w Kraśniku. „Zaatakował matkę i wydłubał jej oczy”

Dyżurny naszej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta syn mógł zaatakować matkę – przekazał w rozmowie z „Kurierem” mł. asp. Paweł Cieliszko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.
 Makabryczne sceny w Kraśniku. „Zaatakował matkę i wydłubał jej oczy”
/ fot. Flickr / Lukas Plewnia

 

Jak donosi Kurier Lubelski, do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w niedzielę wieczorem. 45-letni Paweł P. zaatakował swoją matkę, z którą mieszkał. Mężczyzna próbował udusić kobietę, jednak bezskutecznie. Ranił więc własną matkę, wydłubując jej oczy.

– Dyżurny naszej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta syn mógł zaatakować matkę. Na miejscu policjanci w makabrycznych okolicznościach zastali 66-letnią kobietę z ciężkimi obrażeniami w okolicach oczu – przekazał w rozmowie z „Kurierem” mł. asp. Paweł Cieliszko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Jak przekazała „Kurierowi” prokurator Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie, „mężczyzna próbował udusić kobietę, ale ze względu na podjęte przez nią działania nie osiągnął tego zamiaru”.

Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Według informacji przekazanych przez gazetę kobieta została w ciężkim stanie przetransportowana do szpitala. 45-latek trafił z kolei do szpitala neuropsychiatrycznego, gdzie biegli przeanalizują jego stan psychiczny. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Pawłowi P. grozi dożywocie za usiłowanie zabójstwa.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe