Włodzimierz Zientarski w żałobie. Stracił bliską osobę

Nie żyje Małgorzata Zientarska, żona popularnego dziennikarza motoryzacyjnego Włodzimierza Zientarskiego. Kobieta od wielu lat zmagała z ciężką chorobą - stwardnieniem rozsianym.
Włodzimierz Zientarski Włodzimierz Zientarski w żałobie. Stracił bliską osobę
Włodzimierz Zientarski / fot. YouTube / Radio ZET

Informacja o śmierci Małgorzaty Zientarskiej dotarła do mediów za sprawą kondolencji zamieszczonych w „Gazecie Wyborczej” przez zarząd i pracowników spółki Toyota Motor Poland. „Naszemu Przyjacielowi Włodzimierzowi Zientarskiemu wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci żony przesyłają zarząd i pracownicy Toyota Motor Poland” – czytamy.

Żona znanego prezentera od lat zmagała się ze stwardnieniem rozsianym - przewlekłą chorobą ośrodkowego układu nerwowego. O chorobie żony dziennikarz poinformował dwa lata temu w audycji „NieZŁY pacjent” na antenie Radia ZET.

Siedzieliśmy w kawiarni. Przygotowywaliśmy się do jakiejś imprezy motoryzacyjnej i nagle ona mówi: wiesz co, jakoś słabo widzę na jedno oko – mówił wówczas Zientarski. Dziennikarz przyznał, że małżonkowie niedługo później wybrali się do szpitala, gdzie okazało się że Małgorzata Zientarska choruje na stwardnienie rozsiane.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe