„Wstrząsający cynizm Platformy”. Gorące komentarze internautów po emisji filmu o śp. Pawle Adamowiczu

Telewizja Polska wyemitowała film o Pawle Adamowiczu „Jesteś mechanizmem niszczącym…”. Dokument Marcina Tulickiego opisuje kontrowersje wokół śp. prezydenta Gdańska.
 „Wstrząsający cynizm Platformy”. Gorące komentarze internautów po emisji filmu o śp. Pawle Adamowiczu
/ fot. TVP Info

W filmie Tulickiego przedstawione zostały m.in. tytuły i nagłówki artykułów prywatnych mediów dotyczących niejasności wokół majątku Pawła Adamowicza, krytycznych komentarzy polityków PO i Nowoczesnej oraz wypowiedzi uzyskane przez Tulickiego.

Komentarze internautów

Tuż po emisji dokumentu w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy.

„Obejrzałem film @TulickiMarcin o P.Adamowiczu. Materiał obnaża hipokryzję @Platforma_org jak i trójmiejskich mediów. Ta hipokryzja wciąż jest widoczna, a słabość lokalnych mediów jest porażająca. Nie spodziewam się jednak zmiany” – pisze Maciej Naskręt.

„Po filmie o Adamowiczu uważam że Polska to państwo bezprawia a Ziobro przez 7 lat nie zrobił nic w tej sprawie. Żadna afera z PO w tle nie wyjaśniona. Czyli Neuman prawdę mówił że póki sądy nasze nic nam nie zrobią. Wyroki sądów to anarchia. A PAD wolnościowiec” – pisze inny internauta.

„Obejrzałam film o śp. Pawle Adamowiczu. Wstrząsający jest cynizm Platformy. Tam są bardzo fałszywi ludzie, którzy kłamią prosto w oczy. Wolne media? Raczej zakłamane i bezwzględne. Proszę Państwa, nie wolno dopuścić takich kłamców do władzy” – czytamy.

„Bardzo dobry o rzetelny materiał Redaktora @TulickiMarcin o prezydencie Adamowiczu pokazujący ogromną hipokryzję PO w tej sprawie” – czytamy w kolejnym wpisie.

Na film zareagowała także prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: „Prezydent Paweł Adamowicz nie żyje od trzech lat, postępowanie sądowe będzie wadliwe, bo w składzie jest sędzia z neoKRS. Tymczasem machina propagandowa TVP nie ustaje, co więcej próbują zmyć z siebie odpowiedzialność i to nie tylko polityczną…”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe