Najpierw próbował staranować drzwi urzędu rowerem, potem... Policja publikuje film
24.01.2022 19:24

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Na początku stycznia w śląskiej miejscowości Knurów doszło do niecodziennego zdarzenia. Do budynku urzędu próbował wjechać rowerzysta. Zatrzymały go jednak drzwi.
Do zdarzenia doszło 2 stycznia 2022 r. około godziny 23. Do poczekalni Miejskiego Zespołu Gospodarki Lokalowej i Administracji w Knurowie próbował wjechać pijany rowerzysta. Zatrzymały go jednak zamknięte drzwi.
Krewki petent próbował jeszcze otworzyć przejście do urzędu, najpierw kopiąc zamknięte drzwi, a potem obrzucając je kamieniami. W wyniku jego działań na drzwiach powstały rysy i pęknięcia.
Wartość strat szacuje się na 2000 zł. Policjanci zabezpieczyli zdjęcia i wykonali szereg czynności śledczych, jednak nie ustalono tożsamości osób podejrzanego. Gliwicka policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają sprawcę.
[kliknij zdjęcie poniżej by obejrzeć film]
BB
Komentarzy: 0
Data publikacji: 24.01.2022 19:24
Źródło: gliwice.policja.gov.pl
Poznań: Nie żyje pięciomiesięczny chłopiec. Policja szuka ojca
08.04.2026 13:44

Komentarzy: 0
Nie żyje pięciomiesięczny chłopiec przyjęty w minionym tygodniu do szpitala w Poznaniu ze śladami przemocy, w tym z pękniętą kością czaszki – poinformowała w środę policja. W areszcie, w związku z jego historią, są trzy osoby, w tym matka niemowlęcia.
Czytaj więcej
Black Hawk nad budynkiem w Warszawie. Antyterroryści na dachu
07.04.2026 06:45
Agresywny 71-latek zmarł po interwencji policji. Są pierwsze ustalenia
06.04.2026 15:01
Szokujące znalezisko w Niemczech. "Polonium 210"
06.04.2026 06:36

Komentarzy: 0
W mieście Vaihingen an der Enz w pobliżu Stuttgartu dwaj mężczyźni, poszukujący w ogrodzie prezentów ukrytych przez wielkanocnego zajączka, znaleźli niewielką butelkę z etykietą „Polonium 210” - poinformowała w niedzielę wieczorem miejscowa policja. Na razie nie wiadomo, czy rzeczywiście zawiera radioaktywny polon-210.
Czytaj więcej
Śmiertelny wypadek w woj. pomorskim. Kierowca nie miał prawa jazdy
05.04.2026 14:20



