"Wtedy PiS może pożegnać się z perspektywą trzeciej kadencji". Gowin w TVN24 [VIDEO]

Trwa tournee Jarosława Gowina po mediach.
Jarosław Gowin
Jarosław Gowin / TVN24.pl

Jarosław Gowin po wykluczeniu go ze składu Zjednoczonej Prawicy zamilkł na jakiś czas. Miał leżeć w szpitalu w związku z dotykającą go depresją.

Rzeczywiście plany Gowina, w tym te, dotyczące różnych formuł współpracy z opozycją spaliły na panewce, a on sam i jego nieliczni posłowie znaleźli się na aucie politycznym. W sieci pojawiły się spekulacje również na temat innych powodów jego obecności w szpitalu.

Tymczasem od niedawna trwa cały festiwal obecności Gowina w mediach społecznościowych i jego promocji w "wiodących mediach".

- Jest grupa umiarkowanych wyborców PiSu, to jest mniej więcej jedna czwarta, którzy na przykład regularnie oglądają TVN24 i wielu z nich ogląda naszą dzisiejszą rozmowę. To sa ludzie, któzy zastanawiają się czy dobrze ulokowali swoje poparcie. I jeżeli to co ja mówię, świadectwo mojej choroby, świadectwo tego wywiadu dla Arlety Zalewskiej, jeżeli nasza dzisiejsza rozmowa przekona ich o tym, żeby przerzucić poparcie na umiarkowaną część opozycji, na przyszłą centroprawicową listę, która, jestem przekonany podobnie jak Władysław Kosiniak-Kamysz, powstanie, wtedy PiS może pożegnać się z perspektywą trzeciej kadencji.

- mówił w TVN24 Jarosław Gowin w "Kropce nad i".


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe