"Polska kąpiel wygląda tak: myjesz krocze, tyłek i pachy". Ubaw partnerki Cristiano Ronaldo w dokumencie Netfliksa

Georgina Rodriguez - światowa celebrytka, modelka i partnerka piłkarza Cristiano Ronaldo - w serialu dokumentalnym na swój temat wyprodukowanym przez Netfliksa, podzieliła się z widzami pewną ciekawostką. Wyjaśniła ona, na czym polega tzw.… "polska kąpiel". Choć zapewne nie miała ona złych intencji, Polacy raczej nie będą zachwyceni owym "polskim wątkiem" w produkcji...
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo / screen YT

W trzecim odcinku serialu dokumentalnego Netfliksa nt. Georginy Rodriguez pojawił się polski wątek. Modelka podzieliła się z widzami informacją, że gdy nie ma czasu bierze tzw.… "polski prysznic". 

- Nie potrzebujemy dużo czasu. Ja na pewno nie, najwyżej wezmę francuski prysznic albo polski - mówi Rodriguez. Po chwili wyjaśniła, na czym polega "polska kąpiel". 

- Wygląda tak, że myjesz to, to i to - powiedziała, wskazując rękoma na pachy, pośladki oraz krocze.

- Skąd się to wzięło? Z rymowanki. Myjesz krocze, tyłek i pachy. Rymowankę polskiej kąpieli można znaleźć w internecie - dodała celebrytka. 

Jak podaje plotkarski portal "Pudelek", który opisał "polski wątek" z dokumentu Netfliksa, wspomniany przez Rodriguez "polski prysznic" lub "polska kąpiel" to popularny w języku hiszpańskim związek frazeologiczny "Baño polaco".

 

Potocznie oznacza szybką, pobieżną kąpiel, podczas której nie myje się całego ciała, lecz jedynie jego określone części. Georgina nie zapomniała rzecz jasna wyjaśnić widzom Netfliksa dokładnego znaczenia użytego zwrotu. Mało tego, ukochana Ronaldo postanowiła nawet własnoręcznie zademonstrować, które partie ciała zwyczajowo czyści się w trakcie "polskiej kąpieli"

- skwitował "Pudelek". 


 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe