„Pełen manipulacji, szkalujący mnie materiał”. Kukiz wściekły na TVN24. Będzie zawiadomienie do prokuratury

Paweł Kukiz napisał w mediach społecznościowych, że w programie „Czarno na białym” na antenie TVN24 zaprezentowano „pełen manipulacji” szkalujący go materiał. „«Wolne – również od etyki – media»” – napisał polityk, zamieszczając również projekt zawiadomienia w tej sprawie do prokuratury.
Paweł Kukiz „Pełen manipulacji, szkalujący mnie materiał”. Kukiz wściekły na TVN24. Będzie zawiadomienie do prokuratury
Paweł Kukiz / screen video tvp.info

W emocjonalnym wpisie na Facebooku Paweł Kukiz poinformował, że w piątek, 29 stycznia, TVN24 w programie „Czarno na białym” opublikowało „pełen manipulacji”, szkalujący go materiał.

„Głównym «paliwem» było kilka wypowiedzianych przeze mnie zdań (1–2 minuty) powycinanych z mojej półgodzinnej telefonicznej rozmowy z Arturem Grocem,  potajemnie przez niego nagranej” – poinformował polityk. Zwrócił się z apelem do Artura Groca i stacji TVN24 o zaprzestanie manipulacji opartej na „kilku wypowiedzianych zdaniach”.

„Rozmowa bowiem dotyczyła CAŁEJ polskiej «sceny» politycznej, a nie jedynie Prawa i Sprawiedliwości. Dotyczyła moich doświadczeń z KAŻDĄ partią – również Platformą Obywatelską i PSL. Mówiłem też o polskim ustroju politycznym i moich  próbach jego zmiany z – w praktyce –  autorytarnego na obywatelski, prawdziwie demokratyczny” – napisał Paweł Kukiz. Zaapelował również o opublikowanie całości rozmowy z Arturem Grocem, by widzowie TVN24 mieli możliwość „zweryfikowania zmanipulowanego przez «Czarno na Białym» materiału”.

„I jeszcze na koniec refleksja – TVN24 bardzo krytycznie (i słusznie) odnosi się do bezprawnego inwigilowania czy nagrywania obywateli. A jednocześnie bez problemu korzysta ze «źródeł» pozyskanych w sposób sprzeczny z prawem. I to w w celu manipulacji politycznej ???? No ale im wolno ???? W końcu «wolne – również od etyki – media», prawda?????” – podsumował Paweł Kukiz. We wpisie opublikował również projekt zawiadomienia do prokuratury.


 
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe