„Walczyliśmy, ale to nie wystarczyło”. Nie żyje znana polska modelka. Pozowała dla „Elle”, „Vogue’a” czy „Harper’s Bazaar”

Nie żyje Agnieszka Sokołowska, znana też jako Agnes Sokołowska. O śmierci polskiej modelki poinformował Dj Toby Dee.
 „Walczyliśmy, ale to nie wystarczyło”. Nie żyje znana polska modelka. Pozowała dla „Elle”, „Vogue’a” czy „Harper’s Bazaar”
/ fot. Pixabay

Wpis informujący o śmierci Agnes Sokołowskiej pojawił się w mediach społecznościowych 30 stycznia. „Świat nigdy nie zapomni Cię, jako serdecznej, silnej, pełnej humoru i charyzmatycznej osoby. Twoja kariera modelki była wyjątkowa. Twoje zdjęcia są wieczne. Spełniłaś swoje marzenie, na zawsze zmieniłaś świat i zostawiłaś na nim swój ślad. Jestem z Ciebie taki dumny i zawsze będziesz dla mnie inspiracją” – przekazał DJ Toby Dee.

„Nasza historia skończyła się zdecydowanie za wcześnie. (…) Walczyliśmy razem i dawaliśmy z siebie wszystko. Ale to nie wystarczyło… Mam nadzieję, że niebo dobrze zaopiekuje się naszym aniołem, bez bólu, cierpienia i strachu. Kochanie, jestem bardziej niż wdzięczny za wszystkie wspaniałe chwile, które spędziliśmy razem. Jestem tym, kim jestem, dzięki tobie. Uczyniłaś mnie silniejszym, lepszym i byłaś dla mnie ogromną inspiracją” – czytamy w dalszej części wpisu.

Na fotografii dodanej do komentarza widzimy artystę, psa modelki oraz samą Agnieszkę Sokołowską. Na ten moment nie jest znana przyczyna śmierci modelki.

Kim była Agnes Sokołowska?

Agnieszka Sokołowska od lat prowadziła swoją karierę poza granicami Polski. Na co dzień mieszkała w niemieckim Hamburgu i była związana z agencją modelek Model Werk.

Fotografie Sokołowskiej pojawiały się na okładkach najbardziej znanych magazynów branżowych – m.in. „Elle”, „Harper’s Bazaar” czy „Vogue”. Polka współpracowała z najpopularniejszymi światowymi projektantami, takimi jak Alexander Wang, Philipp Plein czy Thom Brown.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe