Platforma jednak nie chce komisji ds. Pegasusa? Zaskakujące słowa Kukiza

Był taki moment, że bardzo im zależało na powstaniu komisji, ale po to, żeby uderzyć w Prawo i Sprawiedliwość. Jednak kiedy ja rozszerzyłem formułę na czas ich rządów, to Platforma początkowo wyraziła zgodę, a później zaczęło do nich docierać, że może to być miecz obosieczny – twierdzi szef Kukiz'15 Paweł Kukiz.
Paweł Kukiz Platforma jednak nie chce komisji ds. Pegasusa? Zaskakujące słowa Kukiza
Paweł Kukiz / fot. TVP Info

 

Szef Kukiz’15 w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl został zapytany, na jakim etapie są obecnie prace nad powstaniem sejmowej komisji ds. Pegasusa. Jego zdaniem „wszystko zawiesiło się po ostatnim spotkaniu z przedstawicielami klubów i kół opozycyjnych”.

Wczoraj dzwoniłem do przewodniczącego Borysa Budki z pytaniem dotyczącym ekspertyzy. Powiedział mi, że jest gotowa. Poprosiłem go, żeby mi ją przesłał i miał to zrobić. Minęło blisko czterdzieści godzin i wciąż nic nie dostałem, a Borys Budka nawet do mnie nie oddzwania – stwierdził Paweł Kukiz.

Zapytany, czy PO nie chce już powstania komisji, odparł, że „po ostatnich wydarzeniach widać wyraźnie, że Platforma już nie chce tej komisji, albo nie jest w smak im moje przewodniczenie”.

Był taki moment, że bardzo im zależało na powstaniu komisji, ale po to, żeby uderzyć w Prawo i Sprawiedliwość. Jednak kiedy ja rozszerzyłem formułę na czas ich rządów, to Platforma początkowo wyraziła zgodę, a później zaczęło do nich docierać, że może to być miecz obosieczny – dodał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe