„Nie lubię rozmawiać z pajacami”. Patryk Vega zakpił z Kuby Wojewódzkiego

W rozmowie z Żurnalistą Patryk Vega wypowiedział się na temat ewentualnego udziału w programie Kuby Wojewódzkiego. Jego zdaniem wizyta w TVN-owskim show nie ma żadnego sensu; reżyser zakpił również z samego Wojewódzkiego, nazywając go pajacem i klaunem.
 „Nie lubię rozmawiać z pajacami”. Patryk Vega zakpił z Kuby Wojewódzkiego
/ Kuba Wojewódzki - screen YT tvnpl | Patryk Vega - fot. Marcin Żegliński

Vega o Wojewódzkim: „Nie lubię rozmawiać z pajacami”

Zdaniem Patryka Vegi jego wizyta w show Kuby Wojewódzkiego nie przyniosłaby mu żadnych korzyści; w jego opinii widzowie programu oglądają go tylko ze względu na osobowość prowadzącego, a nie z powodu gości, którzy próbują promować u niego swoją twórczość.

Nie pójdę tam dlatego, bo nie spełnia to dla mnie funkcji użytkowej, bo ja bym promował jego program, a nie on mój. To nie jest tak, że ja sprzedam mój film, idąc do niego do programu (…). Wszyscy, którzy tam chodzą z przekonaniem, że wypromują swoje dzieło, które debiutuje, są w błędzie. Wyłącznie pompują Kubę Wojewódzkiego – powiedział Patryk Vega. Reżyser zakpił również z poziomu, jaki Wojewódzki prezentuje, prowadząc swój program. 

Ja też jednak nie lubię rozmawiać z pajacami. Muszę mieć poczucie merytorycznej rozmowy. Jestem w stanie znokautować każdego boksera, ale nie potrafię się komunikować z klaunem – zakpił Patryk Vega. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe