[WIDEO] Praca przy budowie zapory na granicy wre. Straż Graniczna publikuje kolejne nagrania

Na granicy polsko-białoruskiej realizowane są kolejne etapy budowy zapory. Straż Graniczna właśnie opublikowała kolejne nagrania z prac.
Budowa zapory na granicy z Białorusią [WIDEO] Praca przy budowie zapory na granicy wre. Straż Graniczna publikuje kolejne nagrania
Budowa zapory na granicy z Białorusią / screen z twittera / Straż Graniczna

Straż Graniczna na początku lutego opublikowała wideo z okolic Mielnika z placu budowy zapory na granicy polsko-białoruskiej. 

Czytaj więcej: [WIDEO] Tak powstaje zapora na polsko-białoruskiej granicy. Straż Graniczna publikuje nagranie

We wtorek opublikowała kolejne nagranie, tym razem z okolic Kuźnicy. Widać na nim, jak usadawiane są słupy, na których będą montowane przęsła zapory.

Trwa budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej, usadawiane są słupy, na których będą montowane przęsła. W minionym tygodniu odebrano 3,5 tys. słupów, to ponad 1 tys. więcej niż przewidywał harmonogram budowy. Na place budowy dostarczono również pierwsze przęsła (1 tys.)

– czytamy w komunikacie Straży Granicznej w mediach społecznościowych.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe