„Uznałem, że mam do czynienia z wariatem”. Marek Jakubiak wyprosił z domu lidera Agrounii [WIDEO]

– Walił pięścią w stół i zaczął krzyczeć: „Ja chcę być wodzem, ja będę prezydentem”. (…) Uznałem, że mam do czynienia z wariatem i że lepiej niech wyjdzie – mówił dla Salonu24.pl były poseł Marek Jakubiak.
 „Uznałem, że mam do czynienia z wariatem”. Marek Jakubiak wyprosił z domu lidera Agrounii [WIDEO]
/ fot. YouTube / Salon24

Kołodziejczak to jest taki kozak. Jest bardzo impulsywny, zdeterminowany, przekonany o swojej wyższości. Jak dostanie po łapach, to dowie się, co to jest polityka – stwierdził na antenie programu portalu Salon24.pl Marek Jakubiak.

Lider Federacji dla Rzeczypospolitej opowiedział o sytuacji, kiedy to lider Agrounii miał być u niego w domu na dużym spotkaniu politycznym, które skończyło się wyproszeniem Michała Kołodziejczaka z mieszkania.

Pierwszy raz mi się to zdarzyło, ale są momenty, że trzeba się zachować jak mężczyzna – powiedział Jakubiak i dodał, że lider Agrounii miał się zachowywać niekulturalnie. – Walił pięścią w stół i zaczął krzyczeć: „Ja chcę być wodzem, ja będę prezydentem”. (…) Uznałem, że mam do czynienia z wariatem i że lepiej niech wyjdzie – zaznaczył.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Kłopoty Grodzkiego. We wtorek senacka komisja regulaminowa zajmie się wnioskiem o uchylenie immunitetu Wiadomość
Kłopoty Grodzkiego. We wtorek senacka komisja regulaminowa zajmie się wnioskiem o uchylenie immunitetu

We wtorek po południu senacka Komisja Regulaminowa, Etyki i Spraw Senatorskich zajmie się wnioskiem o uchylenie immunitetu marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego - wynika z zamieszczonego na stronie internetowej Senatu harmonogramu prac komisji senackich.

Platforma miała zablokować sprzedaż Lotosu Rosjanom? To nagranie mówi zupełnie co innego [VIDEO] Wiadomość
Platforma miała "zablokować sprzedaż Lotosu Rosjanom"? To nagranie mówi zupełnie co innego [VIDEO]

- Trzeba być wyjątkowym idiotą, by dziś sprzedaż części Lotosu ludziom powiązanym z #Putin.em [chodzi o połączenie Lotosu z Orlenem, przy okazji którego Komisja Europejska wymusza na Polsce sprzedaż części Lotosu, który w części będzie sprzedany Saudi Aramco, a część stacji benzynowych ma być wymieniona na stacje benzynowe węgierskiego koncernu MOL - przyp. red] próbować usprawiedliwiać zablokowaniem takiej sprzedaży 11 lat temu przez rząd premiera #Tusk.a. Szkoda tylko, że za te idiotyzmy płacimy wszyscy horrendalnymi cenami paliw - napisał były szef Platformy Borys Budka. Jednak co innego widać na nagraniu przypomnianym przez Samuela Pereirę.

Wcześniejsze wybory? Sekretarz generalny PiS zabiera głos Wiadomość
Wcześniejsze wybory? Sekretarz generalny PiS zabiera głos

– W tej chwili nic na to nie wskazuje – powiedział sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski, pytany, czy będą wcześniejsze wybory. Poinformował, że w PiS trwają prace nad nowymi założeniami programowymi, w związku ze zmianą sytuacji gospodarczej i geopolitycznej.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe