Klaudia Jachira skarży się, że… „wyzywają ją od czci i wiary”

– To nie pierwszy raz, gdy funkcjonariusze reżimowej telewizji wyzywają mnie od czci i wiary. Na te najmocniejsze przypadki staram się nie być obojętna. Pośrednio obrażają moich wyborców – mówi Onetowi posłanka KO Klaudia Jachira.
 Klaudia Jachira skarży się, że… „wyzywają ją od czci i wiary”
/ fot. YouTube / Klaudia Jachira

We wtorek posłanka Koalicji Obywatelskiej postanowiła wyjść z sejmowej sali, gdy część posłów uczciła minutą ciszy Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszka, żołnierza Armii Krajowej i antykomunistycznego podziemia, skazanego na śmierć w 1951 r.

Postawa posłanki KO spotkała się z krytyką posłów PiS, a także pracownika TVP3 Opole Zbigniewa Górniaka, który napisał na Twitterze, że „szuka programu komputerowego, który pozwoli ogolić na łyso zdjęcia poseł Klaudii Jachiry”. Wpis później usunął

„Wyzywają mnie od czci i wiary”Jachira w rozmowie z Onetem przyznała, że zamierza dokładnie przyjrzeć się sprawie i „zastanawia się z prawnikiem, jakie podjąć kroki”.

To nie pierwszy raz, gdy funkcjonariusze reżimowej telewizji wyzywają mnie od czci i wiary. Na te najmocniejsze przypadki staram się nie być obojętna. Pośrednio obrażają moich wyborców. Poza tym, jeśli my nie będziemy walczyć z tą straszną nienawiścią w sieci, to jak mają się bronić kobiety, które prowadzą dużo mniejsze profile – powiedziała Onetowi.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe