Zakochaj się w Pluszczakach! UPS2! BUNT NA ARCE w kinach 4 marca

Z okazji Walentynek zakochaj się… w Pluszczakach! Poznaj najrzadsze zwierzęta występujące na Arce. „Ups2! Bunt na Arce” – komedia na fali w kinach od 4 marca
Pluszczaki (Stuffos picteus) z rodziny trębaczy tchórzowatych Zakochaj się w Pluszczakach! UPS2! BUNT NA ARCE w kinach 4 marca
Pluszczaki (Stuffos picteus) z rodziny trębaczy tchórzowatych / Materiały prasowe

Arka płynąca przez rozległe wody, które zalały tętniącą niegdyś życiem Ziemię, ma na swoim pokładzie wszystkie znane gatunki zwierząt. To one po odnalezieniu suchego lądu będą musiały sprostać zadaniu odtworzenia poszczególnych populacji. Wśród żubrów, bobrów, łosi, lisów, wilków, kun, wydr, ryjówek i zajęcy jest też gatunek, o którym współczesna nauka nie wie zbyt wiele. Pluszczaki (Stuffos picteus), bo o nich mowa, to gatunek ssaka z rodziny trębaczy tchórzowatych. Cechy charakterystyczne pluszczaka to długi, szeroki trąbo-nos, duże, skierowane ku tyłowi głowy uszy i różnokolorowe futerko. Pluszczaki są bardzo pracowite, ale za to tchórzliwe i niezdarne, ale gdy trzeba staną na wysokości zadania i odważą się nawet na największe szaleństwo – zwłaszcza, gdy na szali jest życie i zdrowie ich potomstwa.

 

W animacji „Ups2! Bunt na Arce” przedstawicielami gatunku są pluszczaki Fini i jego tata Dave. W wyniku brawurowej akcji Fini odkrywa, że nie cały suchy ląd spoczywa pod powierzchnią wody. Uchowała się wyspa zamieszkała przez… innych przedstawicieli jego gatunku! Czy Pluszczaki dogadają się z innymi zwierzakami z Arki? Odpowiedź w kinach już 4 marca!

 

 

„Ups2! Bunt na Arce” – oficjalny zwiastun

 

 

 

 

A co, jeśli na płynącej przez ocean Arce nagle zaginie dwójka rozrabiających dzieciaków? Hazel – jedna z bohaterek animacji „Ups2! Bunt na Arce” – nie cofnie się przed niczym, by odnaleźć swoją córkę i jej nierozgarniętego przyjaciela – nawet jeśli oznacza to całą masę przygód w nieznanej krainie! W tej roli usłyszycie Izę Kunę – aktorkę, która choroby morskiej się nie boi! Zajrzyjcie za kulisy powstawania dubbingu animacji „Ups2! Bunt na Arce” – w kinach już 4 marca.

az zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

 

Iza Kuna w dubbingu animacji „Ups2! Bunt na Arce”

https://youtu.be/vpwJA2vyBII

 

 

Rozhuśtana morską falą opowieść o sympatycznych zwierzakach, które przemierzają oceany na pokładzie Arki Noego. Tym razem nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z przezabawnymi zdarzeniami na statku, ale też z wulkanem, którego sejsmiczna aktywność zagraża żegludze. Sytuacja wygląda na mocno przechlapaną, ale od czego są specjaliści od mokrej roboty? Pora wziąć sprawy w swoje łapki i płetwy i dać nura w sam środek morskiej przygody.

 

Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc. Ida wraz z nowym kumplem Żelkiem zostaje uwięziona na odległej wyspie. Natomiast Fini budzi się bajecznym zakątku wypełnionym dziwnie znajomymi istotami. Stworzeniami, które żyją razem w harmonii, ale też z niepokojem spoglądają w kierunku coraz częściej dymiącego wulkanu. Kiedy wstrząsy sejsmiczne przybiorą na sile, Fini będzie musiał dokonać niemożliwego i zrobić wszystko, by uratować nowych przyjaciół, odnaleźć Idę oraz własną, pozostawioną na Arce rodzinę.

 

 

Gatunek:  animacja, komedia, familijny, przygodowy

Produkcja: Irlandia, 2020

Reżyseria: Toby Genkel („Ups! Arka odpłynęła”, „Riko prawie bocian”), Sean McCormack

Scenariusz: Richie Conroy („Ups! Arka odpłynęła”, „Lilli czarodziejka”), Mark Hodkinson („Ups! Arka odpłynęła”, „Lilli czarodziejka”)

Oryginalna obsada dubbingowa: Dermot Magennis („Ups! Arka odpłynęła”, „Galactik Football”), Ava Connolly („Ups! Arka odpłynęła”), Tara Flynn( „Ups! Arka odpłynęła”, „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” – gra wideo), Mary Murray („Luis i obcy”, „Thor ratuje przyjaciól”), Max Carolan

Obsada polskiej wersji językowej: Izabela Kuna („Piorun”, „Osobliwy dom Pani Peregrine”), Aleksander Milwiw-Baron („Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”, „Rock Dog. Pies ma głoś!”), Tomasz Lach („Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”, „Rock Dog. Pies ma głoś!”)


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe