„Ktoś z zewnątrz pomyślałby, że to transmisja z próby puczu”. Były senator PO o spotkaniu Tuska

W czwartek w Warszawie odbyło się spotkanie szefa PO Donalda Tuska, byłych prezydentów - Aleksandra Kwaśniewskiego i Bronisława Komorowskiego - a także kilku byłych ministrów obrony narodowej, spraw zagranicznych i grupy generałów. Rozmowy moderował szef Platformy Obywatelskiej.
Smoktunowicz komentuje
Do całej sprawy postanowił odnieść się były senator PO w latach 2001-2007 Robert Smoktunowicz, który stwierdził, że "ktoś z zewnątrz pomyślałby, że to jak… transmisja z próby puczu".
"Przywódca alternatywnego państwa Donald Tusk zwołuje quasi Radę Gabinetową aby z byłymi prezydentami, ministrami i generałami rozprawiać o rządzeniu i obronności Polski [pisownia oryginalna - przyp. red.]" - napisał na Twitterze Smoktunowicz.
"Gdyby nie to, że wypadło mocno groteskowo, ktoś z zewnątrz pomyślałby, że to jak… transmisja z próby puczu" - zakończył.
Rząd Donalda Tuska szantażuje finansowo władze Zabrza ws. uchwały przeciwko przymusowej relokacji imigrantów




