[WIDEO] Pracownik Facebooka myślał, że umawia się z dzieckiem? Zaskakujące nagranie trafiło do sieci

Amerykański dziennikarz Andy Ngo twierdzi, że kierownik do spraw rozwoju społeczności korporacji Facebook/Meta został przyłapany na próbie umówienia się z dzieckiem. Mężczyzna zdążył już usunąć swoje profile w mediach społecznościowych, także tych, którymi zarządzał – pisze Ngo.
Przyłapany pracownik Facebooka [WIDEO] Pracownik Facebooka myślał, że umawia się z dzieckiem? Zaskakujące nagranie trafiło do sieci
Przyłapany pracownik Facebooka / fot. Twitter/@MrAndyNgo

Dziennikarz Andy Ngo podaje, że do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak menedżer ds. rozwoju społeczności Facebooka Jeren Andrew Miles zostaje przyłapany przez grupę „Predator Catchers Indianapolis” na próbie umówienia się z 13-letnim chłopcem, z którym miał wymieniać wiadomości o charakterze seksualnym.

Tak naprawdę żaden trzynastolatek nie istniał i podawali się za niego działacze grupy „polujący” w sieci na pedofilów. 35-letni kierownik Facebooka miał być przekonany, że umawia się z nastolatkiem, z którym miał się spotkać w pokoju hotelu Le Meridien Columbus w Ohio.

Działalność Milesa jako aktywisty

Dziennikarz Andy Ngo wspomina, że Miles należy do władz grupy LGBT Equality California, największej stanowej organizacji LGBT w USA, i jest znanym aktywistą w swym środowisku. Mężczyzna usunął już swoje profile z portali takich jak Instagram, LinkedIn, Twitter oraz Facebook. 

Zobacz też: Błaszczak: „Bardzo ważna wiadomość dla bezpieczeństwa Polski”

Grupa, która schwytała Milesa, oświadczyła, że wszelkie materiały dowodowe w sprawie przekazała już organom ścigania w Kalifornii, gdzie Miles ma mieszkać na stałe.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe