„Ty szmato, co tak pięknie się fotografujesz z niepełnosprawnym synem” – krzyczała prezes Lambdy Szczecin. Teraz ma proces [WIDEO]

Jak podaje Fundacja Życie i Rodzina, Monika Tichy (prezes szczecińskiego oddziału organizacji pro-LGBT Lambda) stanie przed sądem. Lewicowa działaczka oskarżona jest o podżeganie do nienawiści i ordynarny hejt wobec Kai Godek.
 „Ty szmato, co tak pięknie się fotografujesz z niepełnosprawnym synem” – krzyczała prezes Lambdy Szczecin. Teraz ma proces [WIDEO]
/ screen video

Wstrząsający hejt działaczki LGBT wobec Kai Godek

O skandalicznym zachowaniu Moniki „Pacyfki” Tichy pisaliśmy w styczniu ubiegłego roku, gdy działaczka jako liderka szczecińskiego Strajku Kobiet w wulgarnych i nienawistnych słowach publicznie zaatakowała działaczkę pro-life Kaję Godek. 

 

– To jest pani Godek… ty szmato jedna, co tak się pięknie fotografujesz ze swoim niepełnosprawnym synem, którego pewnie z mężowskiej pensji jesteś w stanie utrzymać. Powiedz, co zrobiłaś dla tysięcy niepełnosprawnych dzieci w Polsce? Nic nie zrobiłaś, więc wypier****j, kur*o! 

– mówiła do mikrofonu liderka Strajku Kobiet ze Szczecina podczas demonstracji. 

 

 

Czytaj więcej: [wideo] „Ty szmato jedna, (…) wypier****j, kur*o!” Szokujący hejt liderki szczecińskiego Strajku Kobiet nt. Kai Godek


Sprawa trafiła do sądu

Dziś Fundacja Życie i Rodzina podaje, że Monika Tichy za swoje zachowanie będzie odpowiadać przed sądem. Pierwsza rozprawa odbędzie się już 22 lutego 2022 roku przed Sądem Rejonowym w Szczecinie. W publikacji czytamy, że Kaja Godek wystosowała do pozwanej propozycję ugody; ta jednak w ogóle nie stawiła się w sądzie, a jej pełnomocnik z miejsca odrzucił pomysł jakiegokolwiek pojednania między stronami. 

„Proces pokaże, czy w Polsce można bronić życia nienarodzonych dzieci i mieć te same prawa, co inni obywatele, czy też jest przyzwolenie na to, by obrońców życia traktować gorzej, hejtować, nawoływać do linczu na nich, podburzać tłum” – skomentowała Kaja Godek.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe