Gwiazdy telewizyjnego show w nowej bajce! Zobacz o kim mowa!

Baron jako Lew i Tomson jako Pluszczak?! Zajrzyj za kulisy najbardziej rozbujanej komedii tego roku! „Ups2! Bunt na Arce” w kinach od 4 marca
Ups2! Gwiazdy telewizyjnego show w nowej bajce! Zobacz o kim mowa!
Ups2! / Materiały prasowe

„Ups2! Bunt na Arce” to kontynuacja kinowego przeboju, który w 2015 roku podbił polskie ekrany i serca młodych widzów. W tej rozhuśtanej morską falą, przezabawnej opowieści o sympatycznych zwierzakach usłyszymy  duet jurorski, czyli Aleksandra Milwiwa-Barona i Tomasza Lacha! Panowie są nierozłączni zarówno na jurorskim fotelu, jak i w zespole Afromental. Jak poradzą sobie na płynącej przez niezmierzony ocean arce? Czy Baronowi wysiądą nerwy? A może Tomson coś nabroi? Sprawdźcie kulisy powstawania dubbingu animacji „Ups2! Bunt na Arce” – w kinach już 4 marca.

 

 

„Ups2! Bunt na Arce” – oficjalny zwiastun

 

 

Rozhuśtana morską falą opowieść o sympatycznych zwierzakach, które przemierzają oceany na pokładzie Arki Noego. Tym razem nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z przezabawnymi zdarzeniami na statku, ale też z wulkanem, którego sejsmiczna aktywność zagraża żegludze. Sytuacja wygląda na mocno przechlapaną, ale od czego są specjaliści od mokrej roboty? Pora wziąć sprawy w swoje łapki i płetwy i dać nura w sam środek morskiej przygody.

 

„Ups2! Bunt na Arce” – Baron i Tomson w dubbingu animacji

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe