W tej bajce nie ma Tłustych Czwartków! UPS2! BUNT NA ARCE w kinach 4 marca

Faworki czy chruściki? A może… wielki głód? Tłusty czwartek na przepełnionej Arce to raczej gruba akcja! „Ups2! Bunt na Arce” w kinach od 4 marca
Ups2! W tej bajce nie ma Tłustych Czwartków! UPS2! BUNT NA ARCE w kinach 4 marca
Ups2! / Materiały prasowe

Wyobraźcie sobie, że dryfujecie na wielkiej Arce pośrodku nieprzebranego oceanu i kończy się wam zapas żywności… w tłusty czwartek. Zamiast pączków – walka o ostatni kęs zielonej warzywnej mazi. Faworki – pozostają poza zasięgiem. To mogłoby wywołać prawdziwy bunt! Zwierzaki są zdeterminowane by odnaleźć kawałek suchego lądu i tak rozpoczyna się wielka, szalona wyprawa! „Ups2! Bunt na Arce” w kinach już 4 marca.

 

„Ups2! Bunt na Arce” – oficjalny zwiastun

 

„Ups2! Bunt na Arce” – Baron i Tomson w dubbingu animacji

 

 

Iza Kuna w dubbingu animacji „Ups2! Bunt na Arce”

 

 

 

Rozhuśtana morską falą opowieść o sympatycznych zwierzakach, które przemierzają oceany na pokładzie Arki Noego. Tym razem nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z przezabawnymi zdarzeniami na statku, ale też z wulkanem, którego sejsmiczna aktywność zagraża żegludze. Sytuacja wygląda na mocno przechlapaną, ale od czego są specjaliści od mokrej roboty? Pora wziąć sprawy w swoje łapki i płetwy i dać nura w sam środek morskiej przygody.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe