"Jako Kapitan Reprezentacji...". Robert Lewandowski zabiera głos ws. meczu z Rosją
25.02.2022 21:47

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie ws. meczu z Rosją.
Wszystko co piękne w sporcie jest sprzeczne z tym co niesie ze sobą wojna. Dla wszystkich ludzi, którzy cenią wolność i pokój to czas solidarności z ofiarami militarnej agresji na Ukrainę. Jako Kapitan Reprezentacji będę rozmawiał z kolegami z Drużyny w sprawie meczu z Rosją, żeby wypracować wspólne stanowisko w tej sprawie i jak najszybciej przedstawić je prezesowi PZPN
- napisał Robert Lewandowski.
— Robert Lewandowski (@lewy_official) February 25, 2022
raw
Komentarzy: 0
Data publikacji: 25.02.2022 21:47
Źródło: Twitter
„Rosja zwiększa aktywność na froncie”. Zełenski o sytuacji na Ukrainie
01.04.2026 16:01

Komentarzy: 0
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował w środę, że armia rosyjska próbuje zwiększać swoją aktywność bojową na linii frontu, ale nie wpływa to na operacje sił ukraińskich – podała agencja Ukrinform.
Czytaj więcej
To koniec? Wymowny wpis Roberta Lewandowskiego po meczu ze Szwecją
01.04.2026 05:25
Nowe doniesienia ws. Lewandowskiego. Padła ważna propozycja
29.03.2026 08:45

Komentarzy: 0
Choć kontrakt z Robertem Lewandowskim z FC Barceloną dobiega końca już w czerwcu, wszystko wskazuje na to, że jego przygoda z katalońskim klubem może jeszcze potrwać. Jak informuje Sport, działacze zaproponowali napastnikowi przedłużenie umowy o dodatkowy sezon.
Czytaj więcej
Zełenski: Rozmawiając z USA mam wrażenie, że jesteśmy mediatorami, a nie stroną konfliktu
28.03.2026 09:51

Komentarzy: 0
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oświadczył, że Ukraina codziennie prowadzi rozmowy ze stroną amerykańską i pracuje nad zorganizowaniem trójstronnych spotkań z Rosją, jednak ze względu na ograniczenia dotyczące miejsca rozmów trudno jest uzgodnić terminy.
Czytaj więcej
Polska wygrała z Albanią 2:1
26.03.2026 22:02

Komentarzy: 0
Polska wygrała na PGE Narodowym w Warszawie z Albanią 2:1 (0:1) i wystąpi w finale baraży o awans do piłkarskich mistrzostw świata. We wtorek rywalem Biało-Czerwonych w Sztokholmie będzie Szwecja, która pokonała w Walencji Ukrainę 3:1.
Czytaj więcej
