[video] "Pijak ucieka!" Awantura w Instytucie Kardiologii. Grzegorz Braun szarpał Łukasza Szumowskiego

"Dziś p. Grzegorz Braun wraz ze swoimi współpracownikami wtargnął do Narodowego Instytutu Kradiologii wykrzykując hasła o segregacji sanitarnej. Miał przy tym za nic zdrowie i życie ludzi leczonych w instytucie. Co jeszcze musi zrobić by obłożyć go infamią w życiu publicznym?" - pyta na Twitterze Ministerstwo Zdrowia. Skandaliczne zachowanie posła Grzegorza Brauna w Narodowym Instytucie Kardiologii zarejestrowały kamery. 
 [video]
/ screen video Twitter

"Trwa moja interwencja poselska w Narodowym Instytucie Kardiologicznym w sprawie przymusu szczepień na COVID-19! Na zdjęciu były minister zdrowia Łukasz Szumowski. Bronimy pracowników ochrony zdrowia przed tym bezprawiem, wprowadzanym dla medyków pod groźbą utraty pracy! PS. Jak widać wszyscy stosują się do obostrzeń, na czele z maseczkami, prawda? Z tym absurdem trzeba również skończyć i usunąć wszelkie obostrzenia, raz na zawsze" – napisał Facebooku Grzegorz Braun.

Nieco inaczej sprawę opisuje Ministerstwo Zdrowia.

"Dziś p. Grzegorz Braun wraz ze swoimi współpracownikami wtargnął do Narodowego Instytutu Kardiologii wykrzykując hasła o segregacji sanitarnej. Miał przy tym za nic zdrowie i życie ludzi leczonych w instytucie. Co jeszcze musi zrobić by obłożyć go infamią w życiu publicznym?" - czytamy we wpisie MZ.

 

 


Grzegorz Braun szarpał byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego

Na udostępnionym w sieci nagraniu widzimy przebieg "interwencji poselskiej" Grzegorza Brauna. Miała ona niewątpliwie bardzo burzliwy przebieg. Łukasz Szumowski usiłował opuścić swoje biuro, ale poseł starał się go zatrzymać siłą.

- Niech pan nie umyka, bo ma pan być zbadany alkomatem. Jako kierownik placówki budżetowej w godzinach i miejscu pracy. Niech pan nie czmycha! Będzie pan badany alkomatem. Ja dokonuję zatrzymania pana w tym miejscu. Zatrzymania obywatelskiego - mówił Braun. Między mężczyznami doszło do szarpaniny.

- Pijak ucieka! Pijak ucieka! Nie chce dać się zbadać! - krzyczał Grzegorz Braun.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe